1. kolo Tatran Bohunice - FK Znojmo st.žáci 4:5 (3:1)

Góly: Tejkal 3, Kaláb 2

Pavel Sokol (B), Lukáš Kaidl (B), Jan Vystrčil, Jakub Kaláb, Radek Záhora, Martin Matoušek, Ondřej Zámostný, Jakub Phung, Ondřej Baran, Petr NGuyen, Tomáš Horecký, Jakub Škubal, Ivo Tejkal, Daniel Wrana, Matyáš Sýkora, Miloslav Adamička

Z dnešního prvního zápasu v sezóně jsme my, trenéři, měli trochu strach. Třičtvrtě týmu jsou ročník 2007 a byl to téměř pro všechny, první zápas v kariéře na velkém hřišti.A naše obavy se hned od začátku začaly potvrzovat. Kluci hráli špatně. Kazili jednoduché přihrávky a hlavně nechávali soupeřovým hráčům strašně moc prostoru! První gól jsme dostali hned ve 3. minutě, k tomu nemohl v bráně pokračovat Pavlík. O jeho problémech s koleny víme dlouho, moc nás to mrzí a všichni si moc přejeme,aby mu nekomplikovaly jeho kariéru. Nastoupil do brány Lukyn, než se stačil rozkoukat, bylo to po další naší chybě 0:2 - 6.minuta! Kluci začali být hodně vyjukaní, na hřišti to byl chaos. Šli jsme ale do povedené kombinace a Tejkym se nám podařilo snížit. Bohužel se ale stále moc nedařilo obraně, po dalším zmatku a horlivosti Tejkyho, byla písknuta penalta, jasná. V tomto okamžiku přišel možná zlom. Lukyn ji chytl! Kluci si začali víc věřit, ale bohužel další chyba poslala soupeře do brejku, který Lukyn opět vychytal. Naší nedůsledností, ale soupeř i tak dotlačil míč do sítě.Všechny tři branky nám dal stejný hráč. Rozhodli jsme se k němu postavit Buena, aby mu hru znepříjemnil. Tento tah byl výborný, Peťa ho až do konce zápasu vymazal ze hry! V první půli zaslouží pochvalu snad jen Škubi s Radkem, kteří výstavně bojovali. O půli jsme si v šatně vyříkali nedostatky,uklidnili je a do druhé půle nastoupilo vyměněné mužstvo.Kluci přesně hráli co jsme si řekli a díky nasazení a bojovnosti během osmi minut otočili stav utkání. V této osmiminutovce ale přišel ještě jeden kritický okamžik, který strhl hru na naší stranu - další zbytečná pentle proti nám. Brankářský mág ale chytl i tuhle penaltu, což se moc často nevidí. Tejky dokázal navýšit vedení na 5:3 a to už jsme věřili ve vítězství. Škoda že jsme nevyužili i další brejky. Kluci ale najednou pochopili,že je to hlavně o běhání a bojovnosti. Všichni do jednoho na hřišti dřeli a soupeř už jen snížil výstavní střelou na kterou byl i přes let Lukyn krátký. Za druhou půli zaslouží všichni pochvalu,vidíte že to půjde!!! První půle nám ale ukázala na čem musíme zapracovat, pokud budete chtít VY kluci,budeme se jen zlepšovat. V tomto zápase kluci vybrali za nejlepšího hráče Lukyna v bráně, podal úžasný výkon.

Příští zápas ve středu Rájec - Jestřebí, odjezd v 13:30 ze hřiště. Trénink pondělí 17:00.

Trenéři: Horecký, Ondra, Kaidl