logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

8.kolo Hrádek - IE Znojmo dorost 1-4


Hrádek - IE Znojmo   1-4   (0-3)
Gól:  Šperl,Drmota, Zimek 2x,

V osmém kole jsme přijeli na hřiště Hrádku. Zajímavostí tohoto utkání bylo že se střetla nejlepší obrana (Hrádek 5 zápasů - 5 gólů) s nejlepším útokem (IE Znojmo 6 zápasů - 24 gólů). Navíc se čekalo jak si naši mladíci vyrovnají z porážkou z minulého kola. Na trávník vyběhla sestava ve složení-   

Hereči –Raindl, Čech, Kir, Kováč, - Soukup, Samek, Šperl, Jelínek,- Drmota, Zimek,
Střídání – Doubek,Michlovi,Sedlák, Zmeko,


V našem týmu chyběli pro zranění Kafka , Dufek a nemocný Benda. Trenérská dvojice Samek Jiří- Železný Petr  proto povolala žáky Doubka a Michloviče. Prvních 20 minut se naši kluci těžko dostávali do tempa. Stejně jako v minulém zápase vázla kombinace,hráčům však nechyběla snaha a nasazení.Do první šance utkání se dostal v 5minutě Samek,zakončil však vysoko nad domácí branku. Na druhé straně se domácí ocitli v šanci po špatném odkopu brankáře Heréčiho. Uklidnění do našich řad přinesla 20 minuta kdy vsítil branku Šperl. Drmota zahrával roh na bližší tyč a již zmíněný Šperl si nekompromisně naskočil na míč a hlavou otevřel skóre. Od tohoto okamžiku se naše hra hodně zlepšila.Ve 34 minutě zahrával trestný kop Drmota. Jeho střela levou nohou s pomocí teče domácího obránce zapadla ke vzdálenější tyči 0-2. Za dvě minuty nato vyzval aktivně hrající Drmota přihrávkou ke skórování Zimka. Ten využil zaváhání domácího gólmana a upravil na 0-3. naši hráči se dostávali do dalších šancí po pěkných kombinačních akcích. Domácí se naopak před naší branku dostávali jen sporadicky. Gólovou šanci však měli po rohovém kopu kdy míč poskakoval po naší brankové čáře.
Ve druhém poločase se naši kluci soustředili na udržení čistého konta,ale i tak se dostávali do dalších brankových příležitostí- Samek, Soukup. V 65 minutě zahrávají domácí rohový kop a po zaváhání obrany skóroval domácí Lešák na 1-3. Domácí ožili a tlačili se před naší branku. V 71 minutě po pěkné kombinační akci odcentroval z levé strany Zmeko a Zimek hlavou nedal domácímu gólmanovi šanci 1-4. Zápas se pak dohrával v poklidném tempu.

Řekli po utkání

Samek Jiří trenér IE Znojmo
Oproti minulému utkání jsme předvedli solidní výkon. Hodně tomu pomohl návrat Čecha do sestavy,který stejně jako Šperl nastoupil do zápasu se sebezapřením v důsledku bolesti zad.Herně jsme se dostali do pohody po první vstřelené brance ve 20 minutě. Kluci přistoupili k utkání zodpovědně a výsledek se dostavil. Dařilo se oběma útočníkům. Drmota gól dal na dva přihrál, Zimek dva góly dal.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři