logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Štítary - IE Znojmo dorost 0-1

Štítary - IE Znojmo dorost 0-1 (0-1)

Gól - Drmota

Sestava
Heréči- Kafka, Čech, Raindl, Soukup,- Kováč, Šperl, Dufek, - Zimek, Samek, Drmota,
Střídání- Sedlák, Jelínek, Doubek,


V utkání hraném na náhradním pískovém hřišti jsme byli favority. Svým výkonem jsme ale zklamaly. Přesto jsme si hned v úvodních minutách vytvořili několik brankových příležitostí. Své šance neproměnil Drmota, Zimek i Kováč. Ve 28 minutě unikl po levé straně Drmota a přízemní střelou překonal domácího gólmana 0-1. Ovšem i domácí tým si v první půli vytvořil šance. Ta největší skončila na břevně Heréčiho branky.
Ve druhé půli se moc fotbalových akcí nekonalo. Domácí vynikali v bojovnosti a i kombinačně několikrát zaskočili naše hráče. Ti naopak hráli minutu od minuty hůře a hůře. Několik šancí se odehrálo před oběma brankami. Domácí z trestného kopu nastřelili tyč. Nakonec si naši mladíci odvezli těsné vítězství, ale o výsledek
Se obávali až do poslední minuty. Domácí si za svůj bojovný výkon prohrát ani nezasloužili

Samek Jiří trenér
K zápasu jsme nepřistoupili dobře. Na malém pískovém hřišti ke kombinaci moc prostoru nebylo. My jsme zklamali jak předvedenou hrou tak i nasazením. Měřítko snese jen hra obrany v čele se stopery Čechem a Soukupem a v útoku střelec jediné branky Drmota.

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři