logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

1 kvalifikační zápas Božice - IE Znojmo dorost 0-3

Naši dorostenci zvládli první zápas kvalifikace na výbornou

 Božice - IE Znojmo dorost 0-3 (0-1)

Gól - Zimek, samek, Drmota, 

ČK- Šperl


Sestava

Heréči – Kafka (75 Kováč),Čech, Soukup, Kir,- Jelínek (60 Raindl), Šperl,Samek, Dufek, - Zimek, Drmota,

 


Utkání začala obě mužstva v úmorném vedru opatrně. Nikdo nechtěl udělat chybu. Domácí zahrozili jako první. V 10 minutě proletěl centr z levé strany až k pravé tyči a domácí hráč z bezprostřední blízkosti minul naší branku. Ani při dalším závaru před naší brankou v 17 minutě gól nepadl. Na druhé straně obešel náš útočník Zimek tři obránce a přízemním centrem vybídl ke skórování Drmotu. Ten, ale minul. Ve 24 minutě střela domácího hráče skončila těsně nad brankou Heréčiho. V 25 minutě se nevápně dostal k odraženému míči kapitán Samek a jeho střela orazítkovala břevno. O tři minuty později jsme se však již dostali do vedení 0-1. Agilně hrající Zimek se dokázal prosadit přízemní střelou z úhlu. Ještě v téže minutě postupoval na domácího brankáře Drmota ale jeho střela skončila jen v boční síti. V poslední minutě prvního poločasu se po rohovém kopu opřel do balónu z voleje Šperl ale jeho střela skončila těsně nad brankou.
Ve druhé půli chtěli domácí utkání zvrátit. V 54 minutě je však zchladil Samek, který rychlím průnikem vnikl až před domácího gólmana a chladnokrevně poslal míč k tyči 0-2. V 60 minutě unikl po levé straně Dufek a předložil míč Zimkovi,kterému míč uskočil a ze tří metrů netrefil poloprázdnou branku. V rozmezí 63 a 64 minuty kopali domácí čtyři rohové kopy a během nich nastřelili hlavou 2x břevno. O dvě minuty později se potvrdilo známé nedáš dostaneš. Zimek nahrál Drmotovy a ten střelou z poza vápna zvýšil na 0-3. Do konce zápasu už gól nepadl a tak největší vzrušení přineslo vyloučení Šperla v 88 minutě, který během 20 vteřin dostal dvě žluté karty a následně červenou.

Řekli po utkání

Milan Samek suplující asistent trenéra
Myslím že se hrálo velmi zajímavé utkání se šancemi na obou stranách a přítomní diváci se měli na co dívat. Na břevna jsme dnes prohráli v poměru 2-1, ale důležité je že si do odvety vezeme tříbrankový náskok. Klukům můžeme dnes poděkovat, že v tak úmorném vedru zvládli toto utkání. Jediná škoda je vyloučení Šperla,ale věřím že i přes to se dokážeme s touto absencí na domácím hřišti vyrovnat. Nesmíme však zapomenout, že jsme teprve v poločase této kvalifikace a rozhodovat se bude až v sobotu na našem hřišti.


 

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři