logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

3.kolo Novosedly - FK Znojmo A dorost 4-2 (2-0)

Góly – Tomáš Rehberger, Trochta,

Sestava a hodnocení utkáníRehberger M.,Trochta,Pospíchal,Rehberger T.,Lehocký,Servit E.,Jaroš Blažíček,Krejčí M.,Krejčí P.,Balík
Náhradnícic : Procházka,Pěmkava,Škubal

Řekl po utkáni trenér : Milan Železný

Dnešní porážka mě moc mrzí, protože tento zápas měl skončit úplně opačným výsledkem. Za první poločas jsem napočítal sedm tutovek. Bohužel jsme ani jednu nedali a soupeř měl jednu šanci a vedl 2:0. Říkam jednu šanci, protože náš první inkasovaný gól nebyla šance. Bohužel náš brankař po minulém stoprocentním výkonu si vybral svou slabou chvilku. Ale jak jsem říkal, když vezmu ty dva góly v naší síti , tak jsme měli i tak poločas vyhrát. V druhém poločase jsem udělal několik změn v sestavě a začátek se pro nás vyvíjel výborně. Hned z první šance jsme dali kontaktní gól zásluhou kapitána T.Rehbergra. Bohužel tento stav vydržel pouze minutu, kdy jsme opět inkasovali po hrubé chybě naší obrany. Čtvrtý gol jsme dostali asi deset minut do konce po naivní chybě naší stoperské dvojice ( Servit, Balík ). Na konečných 2:4 upravil konečný výsledek náš obránce Ondra Trochta střelou z velkého vápna.
Chtěl bych jenom říct, že dnes mě zklamali hráči na kterých tento tým by měl stát. Nebudu je jmenovat ale na tréninku jím to určitě vyčtu. Tento A tým dorostu není o tom jestli je někdo starý nebo mladý. Budou hrát ti co si to zaslouží, kteří budou přistupovat zodpovědně k treninkům a k zápasům. Zatím jsme to tolerovali, protože spousta kluků byla na brigadách a na dovolených. Takže pánové po prazdninách Vas chceme vidět na trenincích ve větším počtu. Čeká nás všechny moc práce.

Treninky dorostu :
Pondělí a Čtvrtek - 17:30 začátek
Pátek - V 18:00 s B muži - ročník 1998-1999-2000
Pátek - V 16:00 se st.žáci - ročník 2001

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři