logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

4.kolo FK Znojmo A dorost - Újezd/Měnín 2-2 (1-1)

Góly – Krejčí P., Krejčí M.,

Sestava a hodnocení utkání


Rehberger - Krejčí P.,Bastl,Rehberger T.,Servit,Blažíček,Lehocký,Burda,Jaroš,Krejčí M.,Balík
Náhradníci : Procházka,Částek,Pěnkava,Škubal

Řekli po utkání trenéři : Železný,Kalina

Dnes jsme měli poprvé k dispozici kompletní mužstvo. Bylo to vidět na dnešním výkonu. Sehráli jsme kvalitní utkání se soupeřem který ještě nezaváhal a měl plný počet bodů. Naši kluci jak se říká lidově tento zápas odjezdili po zadku. Dnes je potřeba pochválit celé mužstvo, že táhli za jeden provaz. Zvlášť bychom vyzvedli výkon Laďi Bastla, který za nás nastoupil poprvé a do tohoto těžkého zápasu neměl ani jeden trénink a zvládl to perfektně. Ještě stojí za to dnes vyzdvihnout oba bratry Krejčí, kteří se podileli na obou naších brankách. Bod proti takovému soupeři bereme jako úspěch a je potřeba tento výkon zopakovat v dalších zápasech. Zápas to byl pohledný a kvalitní z obou dvou stran. Bohužel se v zápase těžce zranil (koleno) hráč hostů. Náš klub mu přeje, aby se brzo uzdravil a vratil se zpět na fotbalový travník.


První náš gól na 1:1 vstřelil P.Krejčí po dorážce z malého vápna.
Na 2:1 zvyšoval skóre střelou z velkého vápna k tyči M.Krejčí.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři