7. kolo FK Znojmo dorost A - Zastávka 3–2 (1-1)

Gól - 2x Krejčí M., Rehberger T.

Rehberger M. - Pospíchal, Bastl, Rehberger T., Pěnkava, Servit, Blažíček, Jaroš, Burda, Krejčí M., Krejčí P.
Náhradníci - Procházka, Železný, Lehocký, Částek, Balík
Řekli po utkání : Železný M., Kalina L.
Úvod zápasu se nám povedl. Měli jsme tři stoprocentní šance, které jsme bohužel neproměnili. Jak se říka lidově nedáš dostaneš se u nás naplnilo. Hosté z první střely na bránu šli do vedení 1:0. Naštěstí se nám ještě podařilo v první půli vyrovnat zásluhou Michala Krejčího po zpětné nahrávce Vojty Lehockýho. V poločase jsme si řekli v kabině, že pokud chceme tento zápas vyhrát musíme více bojovat. Udělali jsme několik změn v sestavě. Hned na začátku druhého poločasu jsme dali gól z rohového kopu kdy se prosadil Tomáš Rehberger. Pojistku na 3:1 trefil z přímého kopu svým druhým golem Michal Krejčí. Hosté ještě dokázali snížit na 3:2 střelou z dálky, kdy tomu předházelo několik naších chyb.
Dnes se dařilo mladému Rostovi Procházkovi a Vojtovi Lehockýmu, kteří nastoupili do utkání ještě v prvním poločase a zvládli tento úkol na výbornou. Dobře v obraně hrál Erik Servít a Laďa Bastl. Za příkladnou bojovnost zaslouží pochvalu Jarda Blažíček, který odjezdil celý zápas a byl pro mužstvo klíčovým hráčem.