logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

8.kolo Mor. Krumlov – FK Znojmo A dorost 2- 4 ( 2 - 0 )

Góly- Pospíchal, Bastl, Rehberger T., Burda,

Sestava a hodnocení utkání
Rehberger M.-Pospíchal,Rehberger T.,Bastl,Krejčí P.,Blažíček,Jaroš,Burda,Pěnkava,Lehocký.Krejčí M.
Náhradníci :Železný,Procházka,Trochta,Palo

Řekli po utkání : Železný , Kalina


Kluci v tomto zápase předvedli, že se vyplácí hrát až do 90 min. Mezi 70-90 min. jsme vstřelili čtyři góly a zahodili ještě několik šancí. Začátek zápasu se nám vůbec nepovedl. Rozdíl v prvním poločasu byl, že každé mužstvo mělo tři šance a soupeř z toho dal dva góly a my žádnej. Nedařilo se nám a Moravský Krumlov zaslouženě vedl 2:0. Po změně stran jsme udělali dvě změny v sestavě a vyměnili jsme několik postů. Dvacet minut druhého poločasu bylo nic moc, nevytvořili jsme si žádné šance a vypadalo to, že ty změny jsou k ničemu. První gol jsme dali v 70 min. a tento gol nás nastartoval k vynikajícímu výkonu. Gol vstřelil pěknou střelou Marek Pospíchal. Za pět minut se nám podařilo vyrovnat zásluhou Laďe Bastla po krasném centru Ondry Trochty. Do vedení jsme šli gole z penalty, kterou s přehledem proměnil náš kapitan Tomáš Rehberger. Pojistku přidal v 82 min. Honza Burda po zpětné nahrávce od Michala Krejčího. Dnes nebudeme chválit jednotlivě ale pochvalu za tento obrat zaslouží cele mužstvo. Ukázalo se, že toto naše mužstvo má obrovskou sílu, pokud do toho dá každý na co má. Velké díky patří ještě mladým klukům ročník 2001   Železný,Balík,Procházka,Palo,Částek),že když je potřeba tak jedou na oba dva zápasy dorostu. I když jsou mladí tak se dokáží prosadit v A dorostu, což je super. Jedno jmeno musíme nakonec vyslovit a tím je Ondra Trochta, který nastoupil za těžké situace na druhý poločas a hrál výborně.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři