logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

9.kolo FK Znojmo dorost ,,A" - Višňové 2 - 0 (1-0)

Gól – Bastl, Burda,

Sestava a hodnocení utkání

Rehberger M.-Pospíchal,Servit,Rehberger T.,Bastl,Krejčí P.,Krejčí M.,Blažíček,Jaroš,Burda,Lehocký.
Náhradníci : Pěnkava,Železný,Trochta,Škubal,Palo.


Řekli po utkání trenéři : Železný , Kalina


Na začátku hodnocení gratulujeme našemu brankáři Marku Rehbergerovi k vychytání první nuly v této sezoně. Prvních dvacet minut to vypadalo, že tento zápas bude pro náš tým jednoduchý ale bohužel realita byla jiná. Z našeho velkého tlaku jsme dali pouze jeden gol a soupeř se oklepal a druhý poločas několikrát zahrozil a z některých šancí mohl vyrovnat. Na štěstí jak jsme psali dnes měl svůj den Mára Rehberger a v rozhodujících momentech podržel náš tým. První poločas jsme vedli zásluhou Laďě Bastla, který pohotově zakončil svou střelu k tyči. Náš druhý gol přišel až v 85 minutě kdy se individuálně prosadil Honza Burda a dál nám tím pojistku na tři body. Je dobře, že kluci tento vypjatý zápas zvládli a získali velmi cenné body, který náš tým už zařadil do horní poloviny tabulky. Vyzvednout dnes můžem komplet obranu- Rehberger Tomáš,Servit Erik,Lehocký Vojta a směrem dopředu se dařilo Laďovi Bastlovi,Janu Burdovi a Peťovi Krejčímu, pro kterého patří ještě jedno velké dík, že si nenechal tento zápas ujít ikdyž k tomu měl důvod. Byl totiž mezi zavádějícími na posvícení v Dobšicích a jenom si odskočil v kroji na tento zápas- klobouk dolů Peťo.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři