19.kolo FK Znojmo A dorost – Soběšice 4 : 0 (2:0)

Góly – Pospíchal 2x, Krejčí M. 2x,

Rehberger M.-Servit E.,Bastl,Novotný,Bohdálek,Burda,Balík,Lehocký,Krejčí M.,Pospíchal,Krejčí P.
Náhradníci : Pěnkava,Palo,Procházka,Rehberger T.,Škubal.

Řekli po utkání : Kalina , Železný

Tento souboj o 3 místo v tabulce kluci zvládli na výbornou. Byli jsme od začátku utkání lepším týmem. Vyhráli jsme sice 4:0 ale spoustu šancí jsme ještě neproměnili, což by nás mohlo v dalších zápasech mrzet. Dnes se dařilo většině klukům. Naším nejlepším hráčem byl Patrik Novotný, vypadá to, že už si u nás zvykl. Naopak špatný výkon podali zkušení hráči Honza Burda a Peťa Krejčí. Oba dva dostali možnost ještě hrát a prosadit se v B týmu a tam ukázali, že fotbal hrát umí a spravili si náladu. Peťa byl u třech gólů B týmu a Honza spolehlivě hrál v obraně.
První gól dal Marek Pospíchal po dorážce, když tuto akci mu vybojoval Marek Balík. Druhý a třetí gól přidal Michal Krejčí pěknými střelami. Čtvrtý gól přidal opět Marek Pospíchal hlavou po centru Patrika Novotného.

Trenink Středa , Čtvrtek v 16:30