20.kolo Zastávka - FK Znojmo A dorost 0:1 (0:1)

Gól - Burda

Sestava : Rehberger M.-Pospíchal,Rehberger T.,Bastl,Pěnkava,Novotný,Bohdálek,Balík,Lehocký,Krejčí M.,Burda
Náhradníci : Krejčí P.,Blažíček,Procházka

Rekli po utkání : Železný , Kalina

Velmi cenná výhra na hřišti kvalitního týmu. Domácí tým hrál kombinační fotbal a v prvním poločase byl lepším týmem. Vytvořil si několik šancí které náš brankař všechny pochytal a když už byl jednou překonán tak soupeř z malého vápna netrefil prázdnou branku. Hned po této šanci jsme kopali rohový kop a po centru Michala Krejčího si na hlavičku naskočil Jan Burda a skoroval. Nedáš dostaneš se potvrdilo na 100%. Jak se ukázalo byl to jediný hlavně vítězný gol tohoto zápasu. V druhém poločase jsme si už výsledek pohlídali a soupeře jsme do ničeho nepustili a byli jsme to právě my, kdy jsme měli několiik šancí z brejkových situacích ale bohužel jsme je neproměnili. Dnes zaslouží pochvalu naše obrana ( Novotný , Bastl, Rehberger T. ) včetně našeho brankáře Maru Rehbergera, který celý zápas odehrál se zraněním. Dobrý zápas ještě odehral Jan Burda a Peťa Krejčí, který nastoupil až v druhém poločasu. Bylo to spolehlivý a kolektivní výkon. Jen tak dále.

Ještě velké dík patří našemu kustodovi Honzovi Doubkovi st. ( Dubovi ), který odvezl kluky ještě na B dorost a na B muže do Hrádku. !!! Dube děkujem !!!