25. kolo Miroslav - FK Znojmo A dorost 1:3 (0:2)

Góly – Balík 2x, Pospíchal,

Rehberger M. - Novotný, Rehberger T., Lehocký, Železný, Škubal, Balík, Bastl, Pospíchal, Pěnkava, Bohdálek.
Náhradníci: Hega, Koňařík, Procházka, Fiala, Říháček.

Řekl po utkání trenéři: Železný Milan, Kalina Lukáš

Na tento zápas jsme museli udělat několik změn v sestavě. Do základní sestavy jsme zařadili mladíky ( Škubal,Železný,Hega ). Kluci dokázali, že na to mají a svými výkony pomohli k celkové výhře 3:1. Začátek zápasu byl hodně opatrný a žádné mužstvo si nevytvořilo skoro žádnou šanci. Asi po půl hodině hry přišli dvě šance do kterých se dostal náš střelec Marek Balík a ani v jedné z nich nezaváhal a chladnokrevně tyto dvě šance proměnil a do kabin jsme šli s náskokem 2:0. Druhý poločas začal pro nás výborně, když se hned v druhé minutě trefil Mara Pospíchal z přímého kopu. Bohužel náš náskok 3:0 trval jen minutu, kdy hosté dali gol na 1:3 umístěnou střelou k tyči. Po obdrženém gólu jsme se začali jen bránit a domácí byli najednou všude ale naštěstí všechny jejich akce končili na velkém vápně. My jsme si vytvořili v druhém poločasu asi posledních 10 minut dvě šance. Pojistku na 4:1 mohl přidat Rosťa Procházka ale bohužel ve výhodné pozici nezpracoval balon. Druhou šance vznikla po centru Mildy Říháčka, kdy se mohl trefit Ondra Fiala ale svou hlavičku namířil do brankaře. Dnes bychom vyzvedli výkon celé obrany ( Novotný,Bastl,Rehberger T.,Lehocký ) ,včetně našeho brankaře Mari Rehbergera. Dále se dařilo Otovi Škubalovi a Milanu Železnému. Ovšem dnes náš nejlepší hráč byl střelec našich dvou gólů Marek Balík.

V sobotu ukončená dorost po posledním mistrovském zápase A dorostu. Zápas začiná ve 14:15. Občerstvení + vyhlášení sezony + foto + video ze zápasu je zajištěno.