24.kolo FK Znojmo A dorost - Svratka Brno B 6 : 3 (2:3)

Góly – Balík 3x, Blažíček, Wrana, Lehocký,

- Rehberger M.,Servit E.,Bastl,Rehberger T.,Lehocký,Škubal,Balík,Bohdálek,Pěnkava,Pospíchal,Blažíček.
Náhradníci : Wrana,Železný,Hega,Trochta,Procházka.

Řekli po utkání trenéři : Železný , Kalina

V prvním poločase jsme předvedli nejhorší výkon jarní sezony. Úplně jsme se na to vykašlali - slušně řečeno. Zaslouženě jsme prohráli první poločas 2:3 a můžeme být rádi, že skóre nebylo pro hosty ještě větší. Naše góly vstřelili Jarda Blažíček ze samostatného úniku a druhý gól dal Marek Balík z penalty. V prvním poločasu jsme museli udělat tři změny ( zranění ). Do druhého poločasu jsme nastoupili celkem ze čtyřmi změnami v sestavě a kluci kteří šli na hřiště jako náhradníci dali do toho zápasu více než ti, kteří se objevili v základní sestavě. Z naší strany byl výkon v druhém poločasu excelentní - bezchybný. Soupeře jsme nepustili do žádné šance a čtyřmi góly jsme otočili tento zápas. Dvakrát se trefil dnes náš nejlepší a hlavně rozdílový hráč Marek Balík a další góly přidali Vojta Lehocký a premiérový gól za A dorost připsal Michal Wrana. Za druhý poločas patří klukům palec nahoru a věříme, že budeme úspěšní i v posledních dvouch zápasech této sezony.