2.kolo FK Znojmo B – Rakšice 2-9 (1-3)

Gól – Lehocký, Palo,

Fiala - Hega,Pospíchal,Trochta,Synek,Říháček,Pěnkava,Lehocký,Pigal,Částek,Procházka
Náhradníci : Balík,Palo,Janák,Vopravil

Řekli po utkání : Pavlíček, Železný

Tento zápas jsme vůbec nezvládli. Pouze v prvním poločasu jsme drželi s hostujícím týmem krok. Druhý poločas jsme totálně odpadli a doflákli. Takhle se fotbal pánové nehraje. Pokud si budeme hrát na fotbalisty a nebudeme bojovat a dodržovat to co si řekneme, hlavně disciplínu, tak nemáme šanci na úspěch. Každý kdo nastoupil, tak by se měl nad svým výkonem zamyslet, protože z našeho pohledu to byl katastrofální výkon celého mužstva. Jako kdyby jste byly poprvé na hřišti. Jestli si někdo myslí, že nastoupil nebo nastupuje za A Dorost a za B Dorost to odflákne tak je na velkým omylu. Náš B Dorost je pro to aby si všichni zahráli a pokusili se probojovat do A Dorostu. Doufáme, že se to už nebude opakovat, že se na to někdo vykašle a zápas jen tak odehraje.