6.kolo Hostěraďice - FK Znojmo dorost B 0-1 (0-0)

Gól - Hudeček

Fialal-Trochta,Burda,Balík,Hega,Lehocký,Částek,Železný,Synek,Procházka,Palo.
Náhradníci : Hudeček,Pigal,Janák,Říháček,Přepechal

Řekl po utkání trenér : Pavlíček, Železný

Naše první vítězství v této soutěži nebylo vůbec jednoduché. Bylo to vyrovnané utkání se šťastným koncem pro nás. Kluci tento zápas odmakali. Byla to velká změna oproti prvním dvou zápasům. Doufám, že v tom výkonu budeme pokračovat i nadále. Začátek zápasu jsme zvládli na výbornou, dali jsme gól, který nám bohužel rozhodčí neuznal za údajný ofsajd. Potom se šance střídali na obou stranách, ale brankáři měli svůj den a svoje mužstva několikrát podrželi. Rozhodující branka přišla v 75 min.po nahrávce Zdenála Pala skóroval Patrik Hudeček, který byl 5 min. na hřišti. Hosté v 89 minutě po naší chybě kopali pokutový kop, ale naštěstí ho neproměnili.
Skvělí výkon dnes podal náš brankář Ondra Fiala, vyzvedl bych ještě výkon Milana Železného, který nastoupil po zranění a vůbec na něm nebyla vidět dlouhá pauza, kterou musel mít. Výborně dnes záhrál náš stopér Jan Burda, který přerušil mnoho šancí. Na závěr bychom chtěli dodat, že celé mužstvo udělalo pro toto vítězství maximum, tak to má vypadat.