4. kolo FK Znojmo dorost B – Hrádek 4-1 (2-0)

Sestava a hodnocení utkání

Fiala - Synek, Rehberger T., Trochta, Balík, Částek, Železný, Jaroš, Lehocký, Hudeček, Procházka
Náhradníci - Palo, Wrana, Říháček, Vopravil, Přepechal
Řekli po utkání : Pavlíček , Železný
Gratulujeme našemu B týmu k dalšímu vítězství a je vidět u kluků, že je to baví a zlepšují se každý zápas. Tato sestava co dnes nastoupila k utkání má vynikající tréninkovou účast a jsme rádi, že se to začalo projevovat i v zápasech. Tak si to nějak představujeme, že tento B tým bude konkurencí pro náš A dorost. První poločas jsme vyhráli zaslouženě 2:0, kdy první gól vstřelil z dálky po chybě brankaře náš obránce Ondra Trochta. Na 2:0 zvyšoval po krásném zpracování a střelou k tyči Marek Balík. Druhý poločas nás soupeř zatlačil a výsledkem bylo snížení na 1:2 krasnou střelou do šibenice. Od teď to bylo vyrovnané utkání, které rozhodl náš střídající hráč dvěma pěknými góly Michal Wrana.
Borci pokračujte ve svých výkonech a hlavně s tréninkovou docházkou.