7. kolo FK Znojmo dorost B – Božice 1:4 (0:2)

Gól – Palo

Kmotras-Servit,Rehberger,Vopravil,Hega,Částek,Železný,Lehocký,Říháček,Wrana,Blažíček.
Náhradníci : Fiala,Janák,Přepechal,Palo

Řekl po utkaní : M. Železný

Nedokázali jsme bodovat se silným soupeřem z Božic, který se nachází na druhém místě naší tabulky. Hosté nás zaskočili svým důrazem a dohrávaní soubojů na sto procent. Jejich důraz nám hlavně v prvním poločase dělal obrovské problémy a zaslouženě tento poločas vyhráli. My jsme měli první poločas obrovskou šanci, když se ocitl úplně sám před brankařem mladý Luboš Částek ale bohužel tuto šanci nevyužil. Za zmínku ještě stojí hlavička Tomáše Rehbergra. Do druhé půle jsme nastoupili jako vyměněni. Kluci začali hrát kombinačně po zemi a zápas byl úplně vyrovnaný. Bohužel po jedné naší chybě nás soupeř hned potrestal a zvýšil na 3:0. Dokázali jsme pouze snížit zásluhou Zdenála Pala po přihrávce Michala Wrany. Kontaktní gól měl opět na kopačce Zdenál Palo po vynikající přihrávce od Milana Železnýho ale tuto šanci zakončil těsně vedle branky. V závěrěčných minutách hosté zvýšili svůj náskok na konečných 4:1.

Dnes se dá vyzdvihnout výkon Matěje Hegy, Michala Wrany a Zdenála Pala.