9.kolo FK Znojmo B dorost – Únanov 8:3 (6:1)

Góly – Balík 3x, Krejčí M., Železný M., Palo, Blažíček,

Fiala-Hega, Servit, Přepechal, Pěnkava, Palo, Železný, Blažíček, Lehocký, Říháček, Balík.
Náhradníci :Vopravil, Janák, Krejčí M., Hřib, Wrana

Řekl po utkání trenér : Železný M, Pavlíček J.

Poslední zápas podzimu jsme chtěli zakončit výhrou, což se nám povedlo. Myslím si, že tento zápas byl rozhodnut už v prvním poločase, kdy jsme vedli o pět branek. Kluci splnili na sto procent to co jsme si řekli v kabině. Dnes jsme kvůli neučásti kluků z B týmu ( nemoci ) doplnili mužstvo z A dorostu. Je dobře a správné, že tito kluci nic nepodcenili a hráli naplno. Naše hra byla na vynikající úrovní, a padali pěkné goly po krasných akcích. Tři goly dal dnes náš kapitán Mara Balík, potom dvěma goly se prosadil Michal Krejčí a po jednou golu se trefili zkušený Jarda Blažíček a mladíci Milan Železný a Zdenal Palo.
Myslím si, že tento mladý tým neudělal na podzim žádnou ostudu a přezimujeme v tabulce na šestém místě z 12 body a skorem 20:31 - což je super. Účel proč se toto mužstvo vytvořilo můžeme tvrdit, že byl splněn. Zahráli si úplně všichni a většina z vás se posunula zase o kousek dál ve svých výkonech. Někteří mladíci jsou už dnes konkurencí pro A dorost. ( Balík,Procházka,Železný,Palo,Částek - ročník 2001 ). Tak jsme si to nějak představovali, že by to tak mezi těmito dvěma dorosty mělo fungovat - nepolevit a jen tak dále. Mistráky nám už skončili ale trénovat se bude ještě cca tři týdny !!!!