12.kolo Únanov - FK Znojmo dorost B 3:3 (2:2)

Góly – Balík 2x, Trochta,

Sestava : Fiala-Trochta,Servit E.,Hega,Balík,Vopravil,Železný,Škuval,Částek,Procházka,Palo
Náhradníci : Hřib,Přepechal,Janák

Řekl po utkání trener : Jaroslav Pavlíček

Náš B dorost sehrál svůj první zápas sezony a odvezl si z Unanova jeden bod. Na některých klukách byla vidět, že dlouho nehráli. První poločas byl špatný a můžeme být rádi, že skončil remizou 2:2, protože soupeř měl spoustu šancí. Druhý poločas byl o trochu lepší ale stejně se soupeř dostla do vedení 3:2 a vypadalo to na prohru. Dvě min. před koncem vyrovnal na konečných 3:3 Mára Balík tvrdou střelou z velkého vápna. První náš gol dal náš obránce Ondra Trochta a další dva goly dal Mara Balík.
Ještě musíme připomenout, že zároveň hrál svůj zápas A dorost v Oslavanech ( výhra 5:0 ), takže jsme dnes měli k dispozici 28 hráčů, což je supér!!!
Díky patří trenérům st. žáků Danovi Ondrovi a Petrovi Železnýmu, že nám na tento zápas uvolnili Oty Škubala.