15. kolo FK Znojmo B dorost – Hostěradice 4 : 2 (1:1)

Góly – Krejčí P. 2x, Částek, vlastní,

Fiala-Trochta,Rehberger T.,Hega,Železný,Burda,Škubal,Procházka,Palo,Krejčí P.,Částek
Náhradníci : Vopravil,Přepechal,Wrana,Hřib,Říháček

Řekli po utkání : Železný , Pavlíček

Toto vítězství si kluci dnes vyloženě vydřeli. Soupeř s Hostěradic byl velmi důrazný v osobních soubojích a jsme spokojeni, že naši kluci se s tím dokázali srovnat. Minulý zápas jsme kritizovali některé hráče s A dorostu, tak právě dnes to byli ti hráči, kteří nás podrželi a potvrdili co se od nich očekává ( Rehberger T., Burda, Krejčí P.). První gól vstřelil Luboš Částek, když vystihl malou domu a s přehledem zakončil. Další 3 goly už padali po akcích Petě Krejčího. Hlavně jeho gol na 4:1 padl z 25 metrů střelou do šibenice ( výstavní gól ). Dnes se ještě dařilo Matějovi Hegovi a mladýmu Otovi Škubalovi, který svým výkonem roste zápas od zápasu. Dobrý zapas ještě zahrál Michal Wrána.

Trenink Středa, Čtvrtek - v 16:30