14.kolo Rakšice - FK Znojmo B dorost 8:2 (3:1)

Góly – Balík 2x,

Sestava : Fiala-Servit Š.,Servit E.,Balík,Škubal,Procházka,Bohdálek,Železný,Palo Částek,Krejčí P.
Náhradníci : Ondruš,Vopravil,Říháček,Přepechal,Peřinka

Řekli po utkání : Železný,Pavlíček

Tento výsledek je pro náš tým hodně krutý. Vypadalo to, že to dnes skončí hodně těsně proti silnému soupeři z Rakšic. Udělali jsme však hodně najivních chyb, který soupeř tvrdě potrestal. Dnes můžeme říct, že to byl dnes hostující útočník, který nám dal čtyři góly a byl tím rozdílovým hráčem tohoto zápasu. Mrzí nás výkon některých hráčů, kteří se už u nás stabilně pohybují v našem A dorostu a dnes to nebylo vůbec vidět ( Bohdálek, Krejčí P.). Naším nejlepším hráčem byl dnes Marek Balík, autor naších dvou gólů. Příjemně překvapili i naši žáci ( Servit Š.,Ondruš,Peřinka), vůbec se v soubojích o dost ze staršíma klukama neztratili, jen tak dále. Poděkování patří trenérům ze st. žáků za výbornou spolupráci s dorostem.

Pozor změna tréninku čtvrtek v 16:30 začátek !!!