2.kolo Vojkovice - FK Znojmo starší žáci 2 -3 (1-3)

Góly : Bělák  23' , Knol  57' -  Škubal  1' + 27'  +  30' .

Sestava a hodnocení po utkání

Dušek - Herman - Ondra - Nguyen M. - Ondruš - Koňařík - Maša - Lustig - Škubal - Kolařík - Morkus - Pintera - Peřinka - Auer - Vystrčil Š. - Zezula K. - Kučma .

Řekli po utkání : Ondra Daniel a Železný Petr

V neděli 28.8.2016 jsme odehráli druhé kolo Krajské soutěže starších žáků na hřišti soupeře ve Vojkovicích.

Do tohoto zápasu jsme vstoupili velice úspěšně , již v první minutě hry se nám podařilo soupeři vstřelit úvodní branku. Naši hráči k tomuto utkání přistoupili od samotného začátku velice zodpovědně a předváděli krásnou  kolektivní hru. Sice ve 23 minutě náš soupeř srovnal skóre ,ale dlouho se z vyrovnávající branky neradoval .Již ve 27 minutě to byl znovu náš hráč Ota Škubal ,který nás znovu poslal do vedení a o další tři minuty později  to byl opět Oťas ,který upravil skóre na rozdíl dvou branek v náš prospěch (1:3). Do konce prvního poločasu si ještě obě mužstva vytvořili pár šancí ,ale ani  jednomu se nepodařilo skórovat.

Ve druhé části hry byli naši borci i nadále více aktivní než soupeř , ale branku se nám nepodařilo i přes veškerou snahu vstřelit . Ba naopak to byl náš soupeř ,kterému se podařilo v 57 minutě snížit na rozdíl jedné branky . Soupeř v samotném závěru hry se snažil ještě vyrovnat , ale tuto jeho snahu vždy překazil náš gólman nastupující do druhého poločasu Kamil Kučma ,který předvedl několik skvělých zákroků v krátkém sledu po sobě a tím jsme si zajistili zisk tří bodů za zasloužené vítězství.

Závěrem patří poděkování všem hráčům a oběma gólmanům za výborně odehraný zápas, ve kterém dokázali od první až do poslední minuty hry bojovat a hrát jako jeden celek.

Plán tohoto týdne :  úterý , středa a pátek   -  trénink  v 15:45 hod. hřiště Oblekovice

Mistrovské utkání v sobotu 3.9.2016  sraz na hřišti v Oblekovicích v 9:30 hod.