5.kolo FK Znojmo st.žáci - Pohořelice 2 : 3 (2:3)

Góly :  Svitok  33'  + 35'       -   Zedníček  3' + 15' , Kříž  23' .

Páté kolo Krajské soutěže starších žáků jsme  odehráli v sobotu 17.9.2016  na domácím hřišti v Oblekovicích.

Sestava a hodnocení po utkání

Kučma - Maša - Herman - Ondra - Nguyen M. - Ondruš - Koňařík - Svitok - Svoboda - Škubal - Kolařík - Pintera - Peřinka - Morkus - Auer - Zezula - Dušek .

Žlutá karta : Herman Jan  52' , Ondra Matěj  55'   -  Trumpeš Adam  46' .

Řekli po utkání :  Ondra Daniel  a  Železný Petr

Ani v tomto utkání  se nám příliš nepovedl začátek . Po zbytečně zakopnutém míči náš soupeř zahrával rohový kop , při kterém jsme si nedokázali dostatečně pokrýt hráče v našem brankovišti a ti bez jakéhokoliv problému dokázali míč dopravit do naší branky ( třetí minuta ). Druhou branku jsme inkasovali po zbytečném zákroku před velkým vápnem a soupeř dokázal tuto šanci z přímáku využít ve svůj prospěch (0:2  patnáctá minuta). Ve třiadvacáté minutě náš soupeř opět zahrával rohový kop a jako v prvním případě jsme si znovu nedokázali pohlídat hráče a inkasovali po třetí. Soupeř sice na hřišti neměl nad námi žádnou výraznou převahu , ale stačili mu k tomuto stavu pouze tři situace , ze kterých dokázal třikrát skórovat. Naši kluci nehráli špatně ,ale bohužel nedokázali všechny ty šance správně zakončit. Tuto smůlu jsme dokázali prolomit ve třicáté třetí  a třicáté páté minutě v obou případech Svitok Radim ,který dokázal v rozmezí dvou minut snížit na rozdíl jedné branky svým důrazem a perfektním vyhodnocením herní situace . Radim nás znovu dostal do hry.

Ve druhém poločase jsme byli rozhodně lepší a měli jsme několik šancí na vstřelení alespoň vyrovnávací branky ,ale štěstí nám příliš nepřálo. Soupeř po celou dobu druhého poločasu byl sice rozhozený  po těch dvou inkasovaných brankách v samotném závěru prvního poločasu ,ale i přesto dokázal jedno brankový náskok udržet až do konce utkání . Svou jednoduchou hrou a dostatečným využitím šancí nás dnešní soupeř připravil o všechny body.

Plán tohoto týdne :  pondělí  -  středa  - pátek  trénink v 15:45 hod.

Mistrovské utkání v sobotu 24.9.2016   Bystrc  -  FK Znojmo   začátek utkání v 9:00 hod. Bystrc , sraz na hřišti v Oblekovicích v 7:00 hod.