16.kolo Pohořelice - FK Znojmo starší žáci 1:1 (0:1)

Gol: Servít Šimon

Kučma,Dušek,Servit, Vystrčil, Ondra,Pintera, Herman, Čopf, Kolařík, Peřinka, Lustig, Koňařík,Morkus,Svitok, Ondruš,Fukal, Nguyen,Prycl,

Hodnoceni:Dnešní utkání jsme zajížděli na silného soupeře z Pohořelic, který byl v tabulce na 3 místě.Po dvou zápasech ,které jsme neodehráli vůbec dobře nás čekal těžký soupeř. S klukama jsem měl v týdnu řeč ,hlavně o přístupu a kázni na trénincích a potom v zápasech.Kluci k zápasu přistoupili velmi odpovědně od první minuty.Udělal jsem pár změn na postech a kluci mě hodně prekvapili. Měli chuť do hry nasazení bojovnost ,jen škoda ,že jsme neproměnili víc šancí.Měli jsme tam za stavu 1:0 pro nás minimálně 3 tutové šance ,ale neproměnili jsme je a hosté z jediné šance za celý zápas nás z penalty potrestali,ale zase na druhou stranu kluci podali zodpovědný výkon na kterém budeme dál pracovat hlavně na trenicích.Dnes musím vyzdvihnout výkon našeho záložníka Peřinky Martina ,který zahrál tak jak jsem si představoval ,jinak jsou tam ještě velké rezervy na kterých musíme zapracovat,a někteří kluci si myslí,že to přijde samo,ale nepřijde.Na závěr bych chtěl poděkovat Luďovi Lustigovi že nám odmával zápas a jsem rád ,že přijel můj kolega Dan Ondra a vše sledoval.

Trenér Železný Petr asistent Kučma Pavel vedoucí Veselá Jiřina ještě jednou děkuji.