17.kolo FK Znojmo st.žáci - Dosta Bystrc 0:1 (0:0)

Sestava

Prycl, Kučma,Servít Š,Svitok, Vystrčil,Nguyen, Peřinka, Ondruš,Čopf, Lustig,Morkus,Ondra, Koňařík, Pintera, Dušek, Kolařík

Hodnoceni utkání

Železný Petr trenér

Dnešní zápas jsem si myslel, že navážeme na předchozí výkon v Pohořelicích, ale trochu jsem se zmýlil. Zápas měl nasazení. Šlo vidět že kluci chtějí hrát ,ale dnes nám vůbec nefungovala středová řada. Bylo tam strašně moc nepřesností. Škoda že jsme neproměnili nějaké šance možná by to kluky trochu víc nakoplo,ale naopak Bystrc měla jedinou šanci v celém utkání a tou nás nemilosrdně potrestala. Nakonec ta šance rozhodla celý zapas. Ještě v poslední minutě šel sám z 30 metrů Honza Ondruš na bránu,škoda že si nedovolil kličku ,protože gólman byl na velkém vápně a on ho trefil.Za dnešní výkon a nasazení jsem spokojen jen na půl.Teď nás čekají celky na předních příčkách v tabulce,tak jsem zvědavý jak se s tím kluci vyrovnají. Ještě děkuji za odmávání zápasu Danovi Ondrovi.

Trenér Železný asistent Kučma Pavel vedoucí Veselá Jiřina