3.Kolo halové ligy mladších žáků V Ivančicích

V neděli 11.12.2016 odehráli mladší žáci  další kolo halové ligy.Tentokrát jsme měli proti sobě týmy Moravský Krumlov,Ivančice "A",Slatina.

V tomto kole se nám sešlo pouze 7 hráčů  a jedna nejmladší účastnice Janička Veselá roč.2008.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Rybníček-Veselý,Šimek,Šereda,Procházka,Hybler,Zezula,Janička Veselá.

FK Znojmo  -  Mor. Krumlov   8 : 2  Góly: Veselý 5,Šimek,Hybler,Procházka

První zápas jsme jasně ovládli,soupeřům jsme pěkně motali hlavy.Všichni bez rozdílu předváděli krásný fotbal,i navzdory malému počtu hráčů.Výborně se dnes prosadil náš nejlepší střelec Martin Veselý.

FK Znojmo - Ivančice "A"  4 : 3  Góly:Šereda 2,Veselý 2

Druhý zápas jsme sehráli se silnějším a o rok starším soupeřem domácího týmu.Ze začátku byla hra velice vyrovnaná a rychlá.Soupeř nám hned v úvodu z rychlé akce dal první gól.Naši borci,ale nesložily hlavy a začali předvádět bojovné akce a soupeřům pěkně zatápět.Asi v polovině zápasu dostal brankář soupeřů červenou kartu za chytání mimo pokutové území.Hráli jsme také přesilovku a tlačily soupeře na jejich polovině.Kluci si tentokrát opravdu sáhli na dno sil,ale zaslouženě vyhráli.Vyzvednou musíme Davida Šeredu za výbornou práci v obraně a samozřejmě úplně všechny za jejich statečnost.

FK Znojmo -  Slatina  5 : 1   Góly : Hybler,Veselý 3,Šereda

Třetí zápas byl podobný tomu prvnímu,byli jsme jasně lepším týmem.Soupeřům jsme nedali sebemenší šanci dostal se k naší bráně.Hráli jsme výbornou hru plnou pěkných gólových akcí.I tentokrát  musíme pochválit všechny hráče.

Dnes kluci a Janička předvedli,že jsou výborný tým a že umí táhnout za jeden provaz.Tohle kolo bylo odehráno na 100% a všichni si zaslouží velikou pochvalu za výborný výkon.Rodičům děkujeme za   výbornou atmosféru a fandění.

Trenér Pavel Kučma,vedoucí týmu Jiřina Veselá.