logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

6.Kolo halové ligy mladších žáků V Ivančicích- čtvrtfinále

6.Kolo halové ligy mladších žáků V Ivančicích- čtvrtfinále

V neděli 22.1.2017 odehráli mladší žáci 6.kolo halové ligy.Ve čtvrtfinálové skupině jsme měli soupeře Rosice(žlutá),Ivančice U12,Tatran Kohoutovice U12.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Kulík,Rybníček- Veselý,Šimek,Šereda,Procházka,Hybler,Mareček,Zezula,Lichevník.

FK ZNOJMO : ROSICE ŽLUTÁ   4 : 2   Góly-Veselý 4x

Do prvního zápasu jsme nastoupily s cílem zvítězit a vrátit tak porážku soupeřům.Hra byla velice rychlá,hráči předváděli neskutečné akce.První gól jsme dostali po chybě v obraně.První náš gól po skvělém úniku dal Martin Veselý.Poté jsme začali soupeře tlačit na jejich polovině a rozebírat jejich obranu.Soupeři opět přidali další gól a zvýšily skóre na 2:1.Naši hráči se ale nevzdali a o poznání větším soupeřům začali pěkně zatápět.Další krásný gól přidal opět po vynikající akci   Martin Veselý.Pak už se hrálo převážně na soupeřově polovině.Po autovém vhazování hlavičkou skóroval opět Veselý a vedli jsme 3:2.Naši výhru už čtvrtým gólem pojistil opět náš nejlepší střelec halové ligy Martin Veselý.

Nutno podotknout,že všichni hráči dnes odehráli vynikající zápas.Výborně zahráli v obraně David Šereda ,Šimon Hybler ,Marek procházka a Berťa Šimek.Celý tým makal na 100% a zaslouží si velikou pochvalu.

FK ZNOJMO  : IVANČICE U12     3 : 1  góly- Veselý,Hybler 2

Druhý zápas byl pro nás po herní stránce o něco těžší.Soupeř nás zaskočil rychlým gólem.Tentokrát jsme museli více odrážet soupeřovi nájezdy.Soupeř si tentokrát velice hlídal našeho střelce Martina Veselého,aby nám co nejméně umožnil střílet a skórovat.My jsme se ale i tentokrát nevzdali a ukázali že pány na hřišti jsou borci z FK ZNOJMO.I přesto že měl Martin Veselý u sebe ochranku z Ivančic i tak se dokázal dostat přes obranu a srovnat na 1 : 1.Dalšími dvěma góly přispěl Šimon Hybler,který  dnes odehrál vynikající hru.Výborně opět bránil David Šereda.I když se kluci ze začátku trochu trápily skvěle otočily výsledek ve svůj prospěch.

FK ZNOJMO : TATRAN KOHOUTOVICE U12   3 : 2 Góly- Veselý 2,Šereda

Třetí zápas byl nejvíce emotivní.Hráči dnes nechtěli ztratit ani bod a tak i v posledním zápase chtěli zvítězit.Bohužel i ve třetím zápase jsme dostali první gól.V zápětí po špatné rozehrávce od brány jsme dostali i druhý gól.Prohrávali jsme už 0:2.Ale i v tomto zápase jsme nesložily své zbraně .Po vynikající akci Šereda-Hybler- Veselý  jsme snížily na 1:2.Hra byla velice bojovná oba celky chtěli vyhrát.Náš druhý gól od poloviny hřiště bombou trefil David Šereda.Skóre bylo srovnáno na 2:2.Posledních 5 minut do konce jsme už soupeře tlačily  na jejich polovině.Výherní gól na 3:2 vsítil Martin Veselý.Tento výsledek jsme už udrželi až do konce.

Dnes hráči odehráli vynikající kolo čtvrtfinále a neztratily ani bod.Všechny zápasy odbojovali a ukázali všem,že FK ZNOJMO jsou prostě nejlepší!!!Dnes jsme dokázali ve všech třech zápasech otočit nepříznivé skóre na  výhru pro náš tým.Všichni do jednoho si zaslouží pochvalu za předvedené výkony.Rodičům děkujeme za odvoz hráčů a hlavně za podporu na tribuně a za hlasité fandění.Děkujeme!!!!

Trenér Pavel Kučma,vedoucí týmu Jiřina Veselá.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři