7.Kolo halové ligy mladších žáků V Ivančicích- semifinále

V neděli 29.1.2017 odehráli mladší žáci předposlední kolo  halové ligy.V senifinále jsme nastoupily proti celkům: Medlánky,Ivančice U13,Svratka Brno U13.

Sestava výsledky a hodnocení turnaje

Kulík,Rybníček- Veselý,Šimek,Procházka,Šereda,Hýbler,Schwarz,Zezula,Lichevník,Dvořák.

FK ZNOJMO - MEDLÁNKY     3 : 6     Góly: Šimek,Šereda,Veselý

V prvním zápase jsme nastoupily proti Medlánkám.I když jsme si před zápasem řekli o chybách kterých se máme vyvarovat přesně tyto chyby hráči na hřišti dělali.První gól tohoto zápasu nám po chybě v obraně dali Medlánky.Hra z naší strany byla nepřesná a vůbec jsme si nedrželi soupeře.Dostali jsme další rychlý gól,opět po chybě v obraně.Po té jsme se trochu herně zvedli a naše čtyřka Veselý,Šimek,Šereda,Hýbler konečně snížíly díky Berťovi Šimkovi na 1:2.Další gól přidal a srovnal na 2:2  David Šereda.Poté byla hra jak na houpačce.Soupeři nás pěkně potrápily.Díky našemu nejlepšímu střelci Martinovi Veselému jsme po jeho úniku konečně vedli 3:2.Když už to vypadalo na naše probuzení, tak jako by naše obrana usnula a soupeř nám po chybě nastřílel další dva nesmyslné góly .Nakonec jsme prohráli  3:6.Tento zápas jsme si prohráli vlastní chybou.

FK ZNOJMO -  IVANČICE U13       2 : 3     Góly: Dvořák,Procházka

Ve druhém zápase jsme nastoupily proti domácímu týmu Ivančic.Tento zápas byl už herně lepší ,ale soupeři měli v sestavě oproti našim hráčům o poznání většího hráče a takticky hráli vše na něj.Tento hráč nám ze dvou vhazování 2x dal gól hlavičkou.Naši hráči neměli šanci proti němu nějak zakročit.Když už jsme prohrávali 0:3,nebezpečnou střelou snížil výsledek Martin Dvořák.Zbývali  poslední 2 minuty zápasu a další gól z poloviny hřiště nekompromisně  střelil Marek Procházka.Bohužel na srovnání skóre už jsme neměli dostatek času.Výsledek skončil 2:3.V tomto zápase výborně zachytal Radim Kulík.

FK ZNOJMO - SVRATKA BRNO U13    2 : 5      Góly: Veselý,Dvořák

Ve třetím zápase jsme opět velice chybovali v obraně a soupeř našich chyb využíval.Hráči Svratky byli herně lepší než my.Když už jsme prohávali 0: 4 náš brankář chytil míč mimo pokutové území a musel bránu opustil a následovala penalta a 2 minuty oslabení.Do brány nastoupil náš druhý brankář,ale penaltu bohužel nevychytal.Prohrávali jsme 0:5.Hráči Veselý-Hýbler-Procházka,museli hrát 2 minuty jen ve třech,ale zvládli to.po té se opět skvělým únikem uvolnil Veselý a dal náš první gól.V poslední  pár minutách snížil z poloviny hřiště Dvořák.V tomto zápase velice dobře zachytal Vítek Rybníček a po té i Radim Kulík.

Toto semifinálové kolo se nám vůbec nevydařilo.Hodně jsme chybovali v obraně.Musíme se z chyb poučit. Připravíme se na finálové kolo, kde budeme bojovat o 5-8 místo a budeme se snažit vybojovat co nejlepší umístění v letošní halové lize.

Trenér Pavel Kučma,vedoucí týmu Jiřina Veselá.