Reprezentace hráčů FK ZNOJMO na turnaji Okresních fotbalových svazů

Dne 3.3.2017 se konal finálový turnaj  OFS. Za tým OFS ZNOJMO  se zůčastnily i hráči našeho klubu FK ZNOJMO. Byli to Radim Kulík, Martin Veselý, Robert Šimek, Marek Procházka a Veronika Duhajská.

Výsledky

V malém finále o 5.- 8.místo jsme se utkali s OFS BLANSKO,OFS Brno venkov,Výběr JMK 2006.

OFS ZNOJMO : OFS BLANSKO  5:6  Góly: Krontorád Marek 2,Šimek ,Procházka ,Krontorád Martin

OFS ZNOJMO : OFS BRNO VENKOV   5: 4  Góly:Šimek,Veselý,Krontorád Martin 2,Alex Ducký

OFS ZNOJMO : VÝBĚR JMK 2006    8:6    Góly:Mikulka,Šimek,Procházka,Veselý 3,Krontorád Martin

Tým OFS ZNOJMO skončil na 6.místě.Téměr všichni naši hráči se podíleli střelecky na výsledku.Navíc  Radim Kulík získal cenu za nejlepšího bránkáře turnaje.

Klukům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu.Radimovi Kulíkovi gratulujeme!!!!!

Rodičům děkujeme za fandění.

Trenér Pavel Kučma,vedoucí týmu Jiřina Veselá.