14.kolo Šlapanice - FK Znojmo ml.žáci 1:3 (1:0)

Góly: Šereda 2,Veselý

V sobotu 8.4.2017 odehráli mladší žáci další kolo,tentokrát jsme zajížděli na hřiště do Šlapanic.

Kulík,Rybníček- Gazcio,Mareček,Balada,Procházka,Lichevník,Šereda,Vojtěch,Šimek,Veselý,Bernát,Schwarz.

Hned v úvodu zápasu jsme si vytvořili dvě větší šance, ale neproměnili jsme je. Po té nás soupeř začal tlačit a my se začali přizpůsobovat jejich hře na hromadě. Nedokázali jsme si dát pořádnou přihrávku a o dost větší soupeři nás lehce odstavovali od míče. Po jedné chybě kdy jsme za sebou nechali největšího hráče soupeře, jsme po rychlém úniku dostali gól.Přestali jsme úplně hrát.První poločas skončil 0:1.

Do druhého poločasu kluci nastoupili úplně vyměnění a začali jsme konečně předvádět svůj fotbal.Po krásné akci kdy Martin Veselý dovezl míč před bránu nahrál Davidovi Šeredovi a ten srovnal na 1:1.Hned v další minutě se tato parádní akcička těchto dvou výborně hrajících hráčů opakovala.Celý druhý poločas jsme hráli na soupeřově polovině .Další krásný gól vsítil Martin Veselý,po přihrávce Davida Šeredy. Po další palbě na soupeřovu bránu trefil Veselý břevno.Do konce zápasu se už výsledek nezměnil.Dnes musíme pochválit našeho kapitána Roberta Šimka za výbornou práci ve středu hřiště,Marka Procházku za výbornou obranu a také naše dva střelce ,kteří nikdy nezklamou a bojují až do konce i za stavu,že prohráváme.

Rodičům děkujeme za odvoz hráčů a za hlasité fandění a podporu.

Trenéři:Pavel Kučma,David Balada,vedoucí týmu Jiřina Veselá.