15. kolo FK Znojmo ml.žáci - St. Lískovec 5:6 (1:3)

Góly: Janda,Šereda,Bernát 2,Balada

V sobotu 15.4.2017 odehráli mladší žáci další kolo krajské soutěže na domácím hřišti s týmem Starý Lískovec.

Kulík,Rybníček-Mareček,Balada,Procházka,Lichevník,Šereda,Janda,Zezula,Veselý,Gazcio,Bernát,Texlová.

Tento zápas se nám vůbec nevydařil.Nedokázali jsme se koncentrovat na hru ,odpadali jsme fyzicky a neproměňovali jsme gólové šance.Sice jsme vstřelili první gól, ale to v prvním poločase byla naše jediná akce.První poločas jsme prohráli 1:3.Do druhého poločasu jsme se po poradě v kabině trošku zvedli,hra už byla více urovnaná i gólové šance jsme si vytvářeli ale střelecky se neprosazovali.Gólové manko jsme dotahovali až v posledních 15 minutách.Dnes se nedařilo střelcům poslat míč za brankářova záda.Veselý dal tyčku,Šereda trefil břevno a ještě několik gólových šancí jsme nedotáhli.V obraně se hodně chybovalo a soupeři nás přehrávali.Dnes to vypadalo jako by hráče hra vůbec nebavila.Mrzí nás přístup některých hráčů,kteří neplní své úkoly na hřišti a také kritizují hru svých spoluhráčů.

Je potřeba poctivě chodit na tréninky a hlavně posilovat fyzičku,kterou mají někteří hráči velmi malou.Musíme se z našich chyb poučit do příšího zápasu.

Trenéři Pavel Kučma,David Balada,vedoucí týmu Jiřina Veselá.