6.kolo Tasovice - FK Znojmo ml.žáci oranž. 7:1 (3:0)

Gól : Janda

Prycl M.,Ryšavý,Hellinger,Gazcio,Texlová,Míča,Vojtěch,Tejkal,Rytíř,Janda,Zezula,Col,Ráb,Prycl F.

Hodnocení:

Dnes jsme zajížděli na hřiště vedoucího týmu Tasovic a hned od začátku zápasu to bylo znát, kluci bojovali ale to bylo málo. V první půli měl soupeř mnoho šancí a tři dokázal proměnit. Po přestávce museli ze zápasu odstoupit Rytíř a Gazcio pro zranění, pozměnili jsme tedy sestavu. I přes toto oslabení druhá půle byla z naší strany daleko lepší vytvořili jsme si několik slibných šancí a vyrovnali se herně soupeři.Na víc než jeden gól to nestačilo,my šance nedali zato soupeř ano. Výsledek pro kluky je trochu krutý, ve druhém poločase se přesvědčily, že hrát se dá s každým. I přes sedm inkasovaných gólů velmi dobře zachytali oba brankáři. Tým se pomalými krůčky lepší zápas od zápasu.

Trenéři: Hellinger,Rytíř