9.kolo Šanov-FK Znojmo ml.žáci oranž. 3:5 (2:3)

Góly : Gazcio 2,Janda,Rab,Prycl F.

Ryšavý,Hellinger,Rytíř,Texlová,Tejkal,Gazcio,Zezula,Ráb,Janda,Col,Vystrčil J,Prycl F,

Hodnocení: K dnešnímu zápasu jsme zajížděli do Šanova v trochu změněné sestavě vynucené zraněním atd.

Do zápasu jsme vstoupili s chutí, hned v úvodu jsme si vytvořili pěkné brankové příležitosti, ale neproměnili je v góly. Zato soupeř nás potrestal hned z první větší šance. Za chvíli nato jsme si nešťastnou tečí dali vlastní branku a nevypadalo to s námi dobře. Kluci se však zvedli a ještě do poločasu zápas pěknými góly otočily na 3:2.

Po změně stran se hrál pohledný fotbal nahoru dolu v teplém počasí náročný. Šance byly na obou stranách. My jsme tentokrát byli šťastnější a zápas dotáhli do vítězného konce. Pochvalu zaslouží celý tým, dobře zachytal Kuba Rýšavý ,Tejkal a Zezula výborně pokryli klíčového hráče soupeře a tím velmi pomohli obraně a ještě podporovali kluky v ofenzívě. Tým byl doplněn dvěma hráči z přípravky Prycl F. a Vystrčil J. , oba hráli výborně a rozhodně se na větším hřišti než jsou zvyklý neztratili. Gratulace Rábovi M. za vstřelený gól (jen tak dál).

Trenéři: Hellinger J., Rytíř H.,