3. kolo Krajské mladší přípravky

V sobotu 8.10.2016 zajížděl náš tým mladší přípravky do Brna, kde se v dalším kole krajské soutěže utkal s domácí Zbrojovkou Brno a s týmem TJ Sokol Drnovice.

Sestava, výsledky a hodnocení

Polášek Lukáš, Ludvík Matyáš, Částek Martin, Částek Ondřej, Varga Patrik, Vašíček Nicolas, Říha Tomáš, Železný David, Marečková Denisa, Veselá Jana, Vyroubal Adam.

FK Znojmo FC Zbrojovka Brno 10:7 (5:3)

Góly - Vašíček 3, Železný 3, Ludvík 2, Částek Martin, Vyroubal.

FK Znojmo TJ Sokol Drnovice 10:4 (2:2)

Góly - Částek Ondřej 3, Veselá 2, Vašíček, Částek Martin, Vyroubal, Varga, Polášek.

Oba dva zápasy jsme sehráli opravdu výborně. Oba soupeře jsme předčili v nasazení i kvalitě a je málo věcí, co bych mohl našim hráčům vytknout. Předvedli jsme spoustu pohledných akcí zakončených gólem téměř do prázdné branky. Trochu ještě pokulháváme s rozehrávkou obranných dvojic, ale to jsou věci, které ještě určitě vypilujeme. Sice jsme ve druhém zápase nezačali příliš dobře, ale po remízovém poločase jsme se opět vrátili k naší hře z prvního utkání a zápas dostali pod svoji kontrolu. V prvním zápase nastoupil v bráně Lukáš a ve druhém Maty a oba si vedli velmi dobře. Střelecky se opět prosadili téměř všichni hráči, z čehož mám upřímnou radost. Co nám ještě ale určitě chybí, tak to je disciplína na střídačce. Místo sledování hry našich spoluhráčů jsme schopni dělat takový kraviny, které vedou až ke zranění což se právě stalo tentokrát.

Trenér Leoš Ludvík, asistentka trenéra Jiřina Veselá