1.kolo zimní halové ligy starší přípravky v Brně

V neděli 20.11. vstoupily do zimní halové ligy také dva naše týmy starší přípravky. Ti pod vedením trenérů Martina Prycla a Petra Štancla odehrály herně i výsledkově povedené první kolo.

Sestavy,výsledky a hodnocení turnaje

FK Znojmo černá:Štancl Matyáš,Prycl Filip,Vizingr Vojtěch,Brzobohatý Marek,Horecký Tomáš,Jordán Jakub,Vyroubal Adam,Adámek Jakub

FK Znojmo černá-Loko 2005   0:4

FK Znojmo černá-Tuřany   5:4 góly: Prycl,Jordán,Brzobohatý 2,Vizingr

FK Znojmo černá-MS Brno   4:3 góly:Jordán,Vyroubal,Brzobohatý 2

FK Znojmo oranžová:Štancl Petr,NGuyen Petr,Kaidl Lukáš,Matoušek Lukáš,Mikulášek Jakub,Daněk Filip,Bernát Matyáš

FK Znojmo oranžová-Chrlice  7:1 góly:Mikulášek,Bernát,Matoušek,Kaidl

FK Znojmo oranžová-Obřany  7:2 góly:Mikulášek 2,Bernát 3,Matoušek,NGuyen

FK Znojmo oranžová-Loko dívky  7:0 góly:Mikulášek 3,Bernát 3,Daněk

V dnešních zápasech podali všichni kluci vynikající výkon.Pouze v prvním zápase,kdy proti nám nastoupily opravdu obrovské dívky,jsme nedokázali vstřelit branku.Ve zbylých utkáních zvládli kluci skórovat 30krát,což je opravdu skvělá střelecká produktivita.Kluci zaslouží velkou pochvalu,protože dnes poctivě bojovali jako tým a zápas od zápasu se zlepšují.Ještě zapracujeme na vedení míče.Kluci nás velice mile překvapují svojí týmovou soudržností a věříme,že se tato parta udrží pospolu co nejdéle.Kluci bod č.6:tým je tak silný,jak silný je jeho nejslabší článek.Jde vidět,že si to pamatujete a uvědomujete, jste dobrá parta,jen tak dál.

Velké poděkování rodičům za podporu a hlavně dovoz hráčů.Bez Vás by to opravdu nešlo,děkujeme.

Trenéři:Martin Prycl a Petr Štancl