logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

8.kolo Krajské mladší přípravky

V sobotu 15.4.2017 zajížděl náš tým mladší přípravky k dalšímu kolu krajské soutěže do Lednice, kde jsme se postupně utkali s týmem Hustopeče a domácím týmem Lednice.

Sestava,výsledky a hodnocení

Ludvík Matyáš - Polášek Lukáš, Marečková Denisa, Říha Tomáš, Varga Patrik, Vyroubal Adam, Veselá Jana, Štacha Ondřej.

Výsledky

FK ZNOJMO - Hustopeče - 13 : 7   Góly: Vyroubal 5, Polášek 3, Štacha 2, Veselá, Varga, Ludvík

FK ZNOJMO - Lednice - 22 : 12     Góly: Vyroubal 12, Veselá 4, Polášek 2, Štacha , Marečková, Varga, Ludvík

Dnes musím kluky a holky určitě pochválit. Byl jsem mile překvapen, jak jsme oba zápasy odehráli. Úplně všichni se snažili a makali na 100% a odměnou jim bylo i spousta vstřelených branek, kdy se trefili až na jednoho všichni hráči týmu včetně brankáře. Možná jsme mohli obdržet méně branek, ale jakmile jsme vedli trošku větším rozdílem, tak bylo těžké udržet obranou řadu ve větší připravenosti na soupeřovi protiútoky. Střelecky vynikl Adam, který soupeřům nasázel úctyhodných 17 branek. Po ztrátě míče jsme velmi dobře dostupovali protihráče a nedali jsme jim prostor k jejich hře. Spoustu míčů jsme vybojovali na obranné polovině soupeře a následně skórovali. Snad co jsme mohli lépe vyřešit bylo množství rohů, které jsme zahrávali, ale nedokázali se z nich prosadit.

Leoš Ludvík

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři