9.kolo Krajské mladší přípravky

V 9. kole krajské soutěže mladších přípravek jsme v sobotu 29.4.2017 zajížděli do Tišnova, kde jsme se utkali s domácím týmem a týmem Kohoutovic.

Sestava,výsledky a hodnocení zápasů

Ludvík Matyáš - Polášek Lukáš, Marečková Denisa, Říha Tomáš, Kabourek David, Papoušek David, Vyroubal Adam, Veselá Jana, Železný David, Vašíček Nicolas.

FK ZNOJMO - Kohoutovice 9 : 8

Góly: Vyroubal 4, Polášek 2, Vašíček, Papoušek, Veselá

FK ZNOJMO - Tišnov - 12 : 11

Góly: Vašíček 4, Polášek 3, Železný 2, Kabourek, Vyroubal, Veselá

Hodnocení

I přes dnešní 2 výhry jsem na střídačce trpěl. Dnes jsme nepředvedli hru, kterou umíme a oba zápasy jsme doslova ubojovali. Do obou střetnutí jsme měli katastrofický nástup a pokaždé jsme prohrávali 3:0. V prvním zápase jsme více než polovinu gólů dostali díky nedostatečnému bránění útočníka, na kterého domácí brankář vyhazoval míče a my nedokázali zachytit jeho pohyb na střed hřiště a následný samostatný únik. Ve druhém zápase jsme ještě několik málo minut před koncem prohrávali 11:9, ale bojovností a touhou po vítězství se nám nakonec podařilo utkání otočit.

Dnešní výkon celého týmu nebyl kvalitativně optimální, ale i to se může stát a jsme rád, že tento výpadek nahradili všichni hráči obrovskou bojovností a chutí zvítězit.

Leoš Ludvík