1.kolo OP starší přípravky

Naše dva týmy starší přípravky zahájili novou sezónu OP.  V 1.kole se představili na hřišti v Šatově.

Sestava výsledky a hodnocení zápasů

Černí: Polášek Lukáš, Veselý Martin, Karták Oliver, Soukup Adam, Kaidl Lukáš, Brzobohatý Marek, NGuyen Petr, Horecký Tomáš, Prycl Filip, Vyroubal Adam, Vizingr Vojtěch

Oranžoví: Štancl Matyáš, Baran Ondřej, Schwarz Lukáš, Záhora Radek, Svoboda Jan, Štancl Petr, Pujati Martin, Vystrčil Jan, Bernát Matyáš, Jordán Jakub, Tejkal Ivo

1.SC Znojmo - FK Znojmo černí 8:6

Góly: Brzobohatý, Vyroubal 2, Vizingr 3

Šatov _ FK Znojmo černí 5:5

Góly: Vyroubal, Brzobohatý, Horecký, Vizingr 2

Tento tým byl poskládaný z ročníku 2007 a mladší a ze začátku bylo vidět, že měli kluci problémy s větším hřištěm. Chvíli trvalo, než si na něj zvykli. Oba zápasy byly vyrovnané a možná naší kluci byli i o trochu lepší, hlavně ve druhém zápase, kde zahodili spoustu šancí. Na koncovce budeme muset zapracovat. Jinak kluci odvedli dobrý výkon.

Trenér: Prycl Martin

Šatov - FK Znojmo oranžoví  3:9

Góly: Bernát 2x, Schwarz 2x, Tejkal, Jordán, Pujati, Baran, Štancl,

1.SC Znojmo - FK Znojmo oranžoví  3:17

Góly: Bernát 4x, Schwarz 5x, Jordán 3x, Pujati 2x, Baran 3x,

Tento tým byl ročník 2006 doplněný kluky 2007. Oba zápasy tohoto týmu měly jednoznačný průběh, čemuž odpovídají i výsledky. Někteří kluci ukazují výkony s kterými se neztratí ani v kraji. Celý tým si s chutí zastřílel a byla jen otázka na jakém skóre se výsledek zastaví. Pěkný výkon celého týmu.

Trenér: Štancl Petr