11.kolo OP Starší přípravky.

Sestava,výsledky a hodnocení

Štancl Matyáš,Štancl Petr,Kaidl Lukáš,Matoušek Lukáš,Horecký Tomáš,Vyroubal Adam,Voldřich Marek,Brzobohatý Marek,Záhora Radek,Molík Jakub,NGuyen Petr,Kaidl Tobiáš

FK Znojmo-Dobšice 5:14 góly:Kaidl Lukáš,Horecký,Brzobohatý 2,Záhora

FK Znojmo-Dobšice 8:5 góly:Štancl Petr 2,Molík 2,Záhora 2,Vyroubal 2

V tomto kole jsme odehráli dva zápasy proti klukům z Dobšic a byly to zápasy jako den a noc.V prvním utkání nešlo klukům vůbec nic a chvílemi to vypadalo,jako kdyby hráli fotbal poprvé v životě.Rychlost,důraz,nasazení,myšlenka-nula.Po půlce jsem po hodně dlouhé době zvýšil hlas a doslova kluky spucoval.I když byla druhá půle lepší,tak se stále třičtvrtě kluků trápilo.Do druhého utkání jsme vystřídali celý tým a nastoupilo dvanáct nových kluků.A to doslova! Najednou jich bylo plné hřiště,nepropadali v soubojích a předvedli spoustu krásných kombinací.Hráli svůj krásný fotbal a začali se hrou bavit,o což přece kluci jde hlavně.ZÁBAVA!!!Víme aspoň na čem zapracovat:koncentrace od začátku a přímočarost.Chci poděkovat Kaidlíkovi,dělá pro svůj tým strašně moc,obětuje se pro kluky,neodmítne odehrát žádný zápas a je ochotný hrát na každém postu kde je potřeba zalepit díru-nyní nedostatek brankářů.Velmi kvalitní a hlavně bojovný výkon předvedl Tom-dříč.V posledních zápasech předvádí perfektní výkony Radek,pokud se soustředí na hru,tak podává absolutně top výkony.A nakonec musím vyzvednout hattrick Lukyho Matouška :-),Luky příště do soupeřovy brány :-).

Trenéři:Štancl Petr,Kaidl Luboš