16 kolo OP starší přípravky

Sestavy výsledky a hodnocení turnaje

FK Znojmo oranžová: Jan Vystrčil, Ondřej Baran, Petr Jaskula, Lukáš Kaidl, Lukáš Matoušek, Martin Pujati, Jan Svoboda, Petr Štancl, Marek Voldřich, Metoděj Holzer

FK Znojmo modrá: Matyáš Štancl, Jakub Adámek, Peťa Bueno, Adam Soukup, Ondřej Štacha, Ivo Tejkal, Adam Vyroubal, Radek Záhora, Tom Horecký

FK Znojmo modrá - Šatov: 8:2 góly: Bueno, Radek, Áďa, Tejky 3, Souky 2

FK Znojmo oranž - 1SC Znojmo: 3:9 góly: Mara, Kaidlík, Peťa

FK Znojmo modrá - 1SC Znojmo: 6:4 góly: Ondra, Souky, Tejky 2, Áďa, Radek

FK Znojmo oranž - Šatov: 7:0 góly: Peťa, Honzík, Šanty 2, Mara 2, Kaidlík

Dnešní zápasy nám přinesly spoustu zábavy a chci poděkovat trenérům a hráčům soupeřů za krásnou spolupráci. Oranžový tým měl dva rozdílné zápasy ve kterých kluci i přes nasazení odehráli rozdílné souboje. V prvním zápase vystupovali kluci odevzdaným dojmem a kluci z 1SC zaslouženě vyhráli. Proti Šatovu už to byl jiný výkon a jednoznačný zápas kdy kluci hráli dlouhou dobu o jednoho míň. Do hry zasáhl i nový hráč Metoděj, který odehrál svůj první zápas v kariéře a odvedl super výkon. Myslím, že mezi kluky v poho zapadne. Pochvala hokejistům za nasazení při zápase. Dnes nejlepší hráč a velká pochvala Honzík v bráně, který dal gól a krásně začínal většinu akcí.

Modrý tým dnes předvedl bojovný a zodpovědný výkon, v sestavě byli dva mladší kluci, kteří odehráli úžasné zápasy. U Ádi Vyroubala už to beru téměř jako samozřejmost a z jeho výkonů jsem zápas od zápasu víc nadšený, tak dnes se mu vyrovnal a neskutečně mě překvapil Ondra. Ten dokonce vstřelil první gól 1SC a vyburcoval kluky k neskutečnému bojovnému výkonu. Velkou pochvalu zaslouží malý štírek Kuba, který svým nasazením na levém křídle, dostal u mne pochvalu u přihlížejících fanoušků, kterou mu rád předám. Ale úžasný výkon podali všichni kluci z týmu a vysekávám obrovskou poklonu všem.

Trenéři: Šanty a Kaidli