logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

16.kolo Starší přípravky

Sestava, výsledky a hodnocení

FK Znojmo modrá:Ondra Štacha,Tom Říha,Niki Vašíček,David Papoušek,Patrik Varga,Dan Kubále,Tobik Kaidl,Kuba Sedlák,Luky Drozd,Naty Železná

FK Znojmo-Oleksovice 12:1 góly: Naty,Niki 4,Dava 3,Kuba,Dan,Tom,Paťa

FK Znojmo-Oleksovice 10:5 góly:Dan 2,Paťa 2,Niki 2,Luky,Tobik,Dava,Ondra

O víkendu jsme na poslední kolo měli domluvený dvojzápas s přípravkou Oleksovic. V obou zápasech jsme měli herně jasně navrch a to byl náš tým poskládaný z hráčů mladších ročníků a dokonce dvou úplných nováčků-Kuba a Luky.Oba si vedli velmi dobře a mile mě překvapili,k tomu se jim podařilo každému vstřelit po brance,palec nahoru.Kapitánem byla dnes Naty a také jako první ze všech vstřelila gól,ve druhém utkání si i zachytala.Zezadu to dnes zkušeně odehráli Paťa a Tom,oba se také zapsali mezi střelce.Ondra většinu času strávil v bráně,ale i on se stihl zapsat mezi střelce.Dava v záloze odvedl buldočí práci a ukázal,že je někde jinde než soupeř a s Tomem a Ondrem mají určitě našlápnuto do krajské přípravky.Niki,tam není co psát,pokud vzal míč,soupeř se proměnil v panáčky na hraní,trenér soupeře ho prosil,jestli nechce jít do brány.Raději šel dohrát za staršími.Nakonec naše dvojčata,Danďa se po přesunu z útoku do zálohy proměnil ve velkého hráče,takže žádný útok.Tobik opět úžasný na jakémkoli postu,který bylo potřeba zacelit,velký univerzál už v tomto věku.Všichni dnes vstřelili aspoň jeden gól a o tom fotbal je!!!

Trenér-Kaidl Luboš

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři