6. kolo Okresní soutěže mladší přípravky

V neděli 16.10.2016 proběhlo na našem hřišti již 6. kolo okresní soutěže mladších přípravek. Dva naše týmy se utkaly s týmy Božice/Břežany a Prosiměřic.

Sestava, výsledky a hodnocení

FK Znojmo žlutá

Skopal Viktor - Marečková Denisa, Staněk Jiří, Samek Milan, Kmeť Tomáš, Veselá Jana, Ludvík Matyáš, Malačka Vojta, Adámek Jakub, Mareček Jakub.

FK Znojmo žlutá  - Prosiměřice               6:6      Góly - Veselá 4, Malačka, Staněk.

FK Znojmo žlutá - Božice/Břežany     12:8      Góly - Veselá 3, Ludvík 2, Samek 2, Adámek 2, Marečková, Kmeť, Malačka.

Odehráli jsme velmi dobré zápasy. Padalo hodně gólů a na hráčích byla vidět obrovská chuť ke hře. V prvním zápase jsme celou dobu vedli, ale vinou několika chyb se na nás soupeř dotáhl a zápas skončil zaslouženou remízou. Do druhého zápasu jsme nastoupili aktivně a brzy se ujali vedení, které jsme celou dobu nepustili. Do brány soupeře se trefili téměř všichni hráči. Střelecky se dnes velmi dařilo Janičce Veselé, která vsítila 7 branek.

Poděkování patří všem rodičům za povzbuzování a také panu rozhodčímu Pavlu Kučmovi, který dnes všechny utkání řídil.

Trenéři: Leoš Ludvík, Přema Skopal, Milan Samek, asistentka Soňa Samková

FK Znojmo bílá

Plavec Michal-  Jakeš Oliver, Janda Michal, Železná Natálie, Král Dominik, Papoušek David, Kabourek David, Chaloupka Dominik, Nováková Emily,

FK Znojmo bílá  - Prosiměřice               6:2

Góly – Kabourek 2x, Chalouka 2x, Papoušek, Železná,

FK Znojmo žlutá - Božice/Břežany     10:3

Góly – Železná 4x, Janda 3x, Nováková 2x, Chaloupka,

Obě utkání zvládl tým bílých na výbornou a to jak herně tak i výsledkově. Všichni aktéři zaslouží velkou pochvalu.

Poděkování patří všem rodičům za povzbuzování a také panu rozhodčímu Petru Železnému, který dnes  utkání řídil.

Trenéři

Tomáš Jakeš, asistentka Soňa Samková