1.kolo Mladší přípravky na turnaji Loko Brno

V neděli 13.11. vstoupili do zimní halové ligy Loko Brno dvě naše družstva mladší přípravky. Oběma týmům se vedlo s rozdílnými výsledky. Žlutý tým v turnaji odešel 3x poražen. Bílý tým naopak všechna svá utkání vyhrál.

Sestavy,výsledky a hodnocení turnaje

Žlutý tým
Sestava FK Znojmo - žlutá
Skopal Viktor- Veselá Jana, Marečková Denisa, Železná Natálie, Papoušek David, Štacha Ondřej, Mareček Jakub, Jakeš Oliver, Chrásta Tomáš, Železný David.

Výsledky žlutý tým

1. zápas Loko Dívky-FK Znojmo žlutá 8:3 (Veselá Jana, Papoušek David, Železný David)
2. zápas Tuřany-FK Znojmo žlutá 6:0
3. zápas Radostice-FK Znojmo žlutá 3:1 (Marečková Denisa)

Hodnocení turnaje

První kolo kvalifikace halové ligy mladší přípravky se našim hráčům a hráčkám vůbec nepovedl. Postupně jsme podlehli  brněnským dívkám, Tuřanům a Radosticím. Těžko se mi to hodnotí, ale v neděli nám nešlo vůbec nic. Složitě jsme se dostávali do útoku, v obraně a bráně jsme kupili chybu za chybou, nenahráli jsme si. Nemůžu našim děckám upřít snahu, ale to proti dobře připraveným soupeřům nestačilo. No nic, potrénujem a příště to bude o 100% lepší :-)

Přema Skopal

Trenér Přema Skopal

Sestava tým bílá

Ludvík Matyáš, Plavec Michal - Samek Milan, Varga Patrik, Staněk Jiří, Říha Tomáš, Vašíček Nicolas, Adámek Jakub, Železný David.

Výsledky

FK Znojmo  - Lokomotiva Brno     10:1           Góly - Vašíček 4, Železný 2, Samek, Varga, Adámek, Říha

FK Znojmo  - Chrlice                      11:1           Góly - Vašíček 9, Samek, Říha

FK Znojmo  - Ivančice                      6:4           Góly - Vašíček 4, Ludvík, Varga

Hodnocení turnaje

1.kolo zimní halové ligy jsme začali velmi úspěšně. V prvních dvou zápasech jsme jasně dominovali a soupeře přehráli. Poslední zápas proti Ivančicím byl od začátku velmi vyrovnaný a soupeř byl dokonce ve vedení 3:2, ale celý náš tým perfektně bojoval a zápas chtěl urvat pro sebe, což se nakonec povedlo. Pochvalu zaslouží všichni hráči. Snažili se plnit pokyny trenérů a na všech bylo vidět jak dřeli a makali na 100%. Individuálně musím pochválit Nikyho Vašíčka, který opět potvrdil svoji vysokou kvalitu a dnes byl určitě rozdílovým hráčem našeho mužstva.

Leoš Ludvík

Trenéři Milan Samek, Leoš Ludvík