9.kolo mladší přípravky v Blížkovicích

V neděli 16.4.2017 odehrály naše dva týmy mladší přípravky 9. kolo okresní soutěže na hřišti v Blížkovicích.

Sestava výsledky a hodnocení obou týmů

Žlutý tým

Sestava

Vlček Štěpán - Kabourek David, Janda Michal, Sekula Adam, Ludvík Matyáš, Podzemský Samuel, Kubále Dan, Brzobohatý Oliver.

Výsledky

FK Znojmo - Blížkovice 5 : 6     Góly: Kubále 2, Podzemský, Janda, Kabourek

FK Znojmo - Štítary 4 : 5          Góly: Brzobohatý 2, Ludvík, Kabourek

Tentokrát jsme do hry nasadili několik hráčů ročníku 2010 a 2011 a ti se starších protihráčů určitě nezalekli a bojovali. I přes dvě prohry byla utkání velmi vyrovnaná. V prvním jsme dokonce ještě chvíli před koncem vedli 5:4, ale trocha štěstíčka nám chyběla k udržení výsledku. Ve druhém zápase jsme hned na začátku měli několik velmi dobrých pokusů ke skórování, ale naší zbrklostí pramenící z nezkušeností jsme je nedokázali proměnit. Poté soupeř skóroval a my jen dotahovali. Je třeba ocenit naše benjamínky, jak statečně bojovali i přes chladné počasí, které nás nedělním dopolednem provázelo.

Leoš Ludvík

Bílý tým

Sestava

Kocáb Samuel- Malačka Vojta, Jakeš Oliver, Nováková Emilka, Chrásta Tomáš, Železná Natálka, Král Dominik, Chaloupka Dominik,

Výsledky

FK Znojmo - Blížkovice 8 : 7          Góly: Nováková 1x, Železná 2x Chaloupka 4x, Malačka 1x,

FK Znojmo - Štítary 13 : 2                Góly: Nováková 3x, Železná 5x Chaloupka 5x

Tento tým zvládl obě utkání vítězně. I v tomot týmu jsme měli hráče ročníku 2010 a 2011. Celý tým předvedl velmi bojovný výkon a zaslouží velkou pochvalu. Střelecky o osobě dal vědět hlavně benjamínek Domča Chaloupka a obě naše holky J.

Tomáš Jakeš