8.kolo mladší přípravky

V neděli 9.4.2017 pokračovala 8. kolem okresní soutěž mladších přípravek. V soutěži máme dva týmy, které se postupně na hřišti v Dobšicích utkali s domácím týmem a týmem Vrbovce.

Sestavy,výsledky a hodnocení turnaje

Žlutý tým

Sestava

Ludvík Matyáš - Říha Tomáš, Varga Patrik, Marečková Denisa, Kabourek David, Železný David, Železná Natálie, Štacha Ondřej, Veselá Jana

Výsledky

FK Znojmo - Vrbovec-Dyjákovičky 15 : 7 Góly: Železný 4, Veselá 4, Štacha 4, Železná 2, Kabourek

FK Znojmo - Dobšice 6 : 13 Góly: Železný 3, Veselá, Varga, Štacha

V prvním zápase jsme soupeře herně převyšovali. Padalo hodně gólů a předvedli jsme několik pěkných útočných akcí. Tyto akce si vytvářeli útočníci především sami. Od obránců nám stále chybí kvalitnější podpora útočné řady. O toto se dnes pokoušel Patrik, dokáže dobře vyvést míč, ale následně ztratí míč ve svých kličkách. Druhý zápas nám nevyšel. Byli jsme všude o krok pomaleji. V tomto utkání jsem byl zklamán hrou a hlavně nasazením některých hráčů. Nebudu je jmenovat, řekli jsme si to o poločase, ale zlepšení nepřišlo. Asi si někteří mysleli, že to půjde samo, když v prvním zápase dali 15 gólů, ale každý soupeř je jiný. Za nasazení a bojovnost si v obou utkáních pochvalu zaslouží Janča Veselá, David Železný a Patrik Varga.

Trenér Leoš Ludvík

Tým bílá

Sestava

Sestava: M. Plavec – E. Nováková, J. Mareček, M. Janda, , T. Kmeť, D. Papoušek, O. Jakeš, V. Skopal

Výsledky

Dobšice – FK Znojmo 11:2 (Jakeš, Janda)

Vrbovec(Dyjákovičky) – FK Znojmo 9:7 (Papoušek 4, Janda, Novotná, Jakeš)

Hodnocení

Naše mužstvo nepředvedlo moc dobrý výkon a na hřišti jsme se hledali a rozkoukávali na začátku jarní sezóny. V naší hře hlavně chyběla kuráž a bojovnost. Do příštích zápasů musíme dát více srdíčka.

Přema Skopal