logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2.kolo SK Tuřany - FK Znojmo A dorost 0:1 (0:1)

Góly – Servit Š.

Sestava a hodnocení

Fiala-Novotný,Servit E.,Rehberger,Lehocký,Pěnkava,Bohdálek,Blažíček,Servit Š.,Balík,Wrana.
Náhradníci : Hudeček,Železný,Ondra,Koňařík,Peřinka.

Řekli po utkání trenéři : Železný , Ondra

Tento zápas by pro naše mužstvo velká zkušenost, protože jsme měli v nominaci mnoho mladých hráčů, kteří hráli za dorost krajskou soutěž poprvé. Proto jsme spokojeni s vítězstvím 1:0 proti nováčkovi této soutěže. Jediný gól zápasu dal náš mladík Šimon Servit, který dnes ukázal, že by se mohl prosadit v tomto mužstvu a neměl by být pro něho přechod ze žáků žádný problém. Zápas začal pro náš tým velice dobře, měli jsme v prvním poločasu asi pět tutových šancí. Byli jsme lepším týmem a vypadalo to na jasný zápas v náš prospěch. Největší šanci jsme nedali ve 12 minutě, kdy Mara Balík neproměnil pokutový kop a hned z dorážky minul bránu Šimon Servit. Ve 20 minutě jsme se dostali do vedení po pěkné přihrávce Vojty Lehockýho na Servita Šimona, který si s přehledem z nabídnutou šancí poradil. Ještě v prvním poločase nastřelil tyčku Tomáš Pěnkava. V druhém poločase se vývoj utkání úplně obrátil, soupeř nás přehrával a vytvořil si několik šancí, které naštěstí náš brankař vychytal. V poslední minutě mohl naše mužstvo uklidnit další mladík Martin Peřinka, ale po samostatném úniku branku těsně minul. Dnes zaslouží pochvalu celá obrana včetně brankaře za vychytanou nulu. Naším nejlepším hráčem byl dnes Šimon Servit. Poděkování patří ještě klukům z lavičky, včetně trenéra B dorostu Dana Ondry, kteří tímto zápasem žili i když se někteří hráči dostali do hry jen na pár minut. Tak nějak má vypadat kolektivní výkon.

Program tohoto týdne :Trénink: Pondělí, Čtvrtek v 18:00
Zápas: Sobota 14:15 FK Znojmo - Miroslav
Neděle 16:30 FK Znojmo B - Jaroslavice/Micmanice

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři