4.kolo Vojkovice - FK Znojmo A dorost 1:2 (1:1)

Sestava a hodnocení utkání

Krejčí M.-Trochta,Rehberger,Servit E.,Lehocký,Servit Š.,Blažíček,Bohdálek,Škubal,Pěnkava,Balík
Náhradníci : Železný,Koňařík,Ondruš,Hudeček,Ondra

Řekli po utkání trenéři : Železný , Kalina

Tuto výhru si kluci vyloženě vydřeli. Domácí tým byl důraznější v osobních soubojích a šel do vedení 1:0 po hezké kombinaci. Za náš tým srovnával ve 40 minutě Mára Balík po centru Jardy Blažíčka. Ještě na konci poločasu měli domácí tutovku po naší hrubé chybě, kterou však vychytal náš suplující brankař Michal Krejčí, který dnes ukázal, že umí i dobře chytat a svými zákroky nás několikrát podržel. Druhý poločas jsme začali úplně jinak a hned ve 47 minutě dal svůj druhý gól Mára Balík po akci Oty Škubala a nakonec se ukázalo, že to byl gól vítězný. Závěru utkání nás domácí tým zatlačil ale vyrovnat se jim nepodařilo. Dnes zaslouží pochvalu celé mužstvo, protože tento zápas bolel a kluci si ho museli odmakat až do poslední minuty. Ještě velké dík patří Michalovi Krejčímu, který předvedl v bráně bezchybný výkon a díky jeho zákrokům jsme si odvezli 3 body.

Program tohoto týdne - Trénink : Pondělí - Čtvrtek v 17:00
Sobota : Moravský Krumlov - FK Znojmo A - v 16:00
Hostěradice - FK Znojmo B - v 16:00