6.kolo FK Znojmo A dorost – Pozořce 8:3 (5:1)

Góly – Balík 4x, Krejčí M.,Blažíček,Lehocký,

Krejčí - Procházka,Servit E.,Rehberger,Servit Š.,Blažíček,Bohdálek,Pěnkava,Lehocký,Balík,Novotný.
Náhradníci : Škubal,Železný,Wrana,Prycl.

Řekli po utkání trenéři : Železný , Kalina

Hosté z Pozořic dojeli s velkou marodkou. Náš výkon byl rozdělený na dvě části. První poločas jsme hráli co jsme si řekli a hlavně jsme soupeře nepodcenili a poločas jsme vyhráli 5:1. Goly dávali Balík -3x,Blažíček a jeden si dali hosté vlastní. Druhý poločas byl úplně jiný, hráli jsme hrozný fotbal a přestali jsme si plnit úkoly a každý si dělal co chtěl. Jediné štěstí bylo, že hosté hráli celý zápas v deseti a neměli na zvrat v zápase už sílu. V druhém poločase goly dávali Balík,Krejčí a Lehocký. Tento druhý poločas byl nejhorší výkon co jsme předvedli v jarní sezoně. Doufáme, že se z toho kluci náležitě poučí a už se to nebude opakovat. Kladně hodnotíme výkon Marka Balíka, který dal 4 goly a našeho brankáře, který nastoupil v druhém poločase Martina Prycla ( žák r.2004 ), který předvedl několik výborných zákroků a zároveň to byla jeho premiéra za A dorost v Krajské soutěži.

Program tohto týdne : Pondělí - Čtvrtek trénink v 17:00
Sobota - Únanov - FK Znojmo B v 15:30
Neděle - Zastávka/Zbýšov - FK Znojmo A v 11:00