7.kolo Zastávka/Zbýšov - FK Znojmo A dorost 0:1 (0:0)

Sestava a hodnocení utkání

Fiala-Trochta,Servit E.,Rehberger,Novotný,Servit Š.,Bohdálek,Blažíček,Pěnkava,Krejčí,Balík.
Náhradníci : Železný,Procházka,Koňařík,Ondra,Hega.

Řekli po utkání trenéři : Železný , Kalina

Toto odložené utkání jsme zvládli a vyhráli ho těsným výsledkem 1:0, když se trefil v 73 minutě náš kapitán Jarda Blažíček. Začátek utkání jsme začali dost vlažně a domácí byli lepším týmem. Druhý poločas jsme hráli už naší hru a dostávali jsme se už do vyložených šancí. Hlavně naší útočníci Michal Krejčí a Jarda Blažíček dělali domácí obraně svým pohybem velké problémy. Dnes se vrátil asi po měsíční pauze ( zranění kolene ) náš brankář Ondra Fiala a vychytal svojí další nulu, podal bezchybný výkon a byl oporou týmu. Klukům patří velké dík jak tento zápas odmakali a vyloženě vydřeli 3 body nad silným soupeřem. Dnes chválíme celé mužstvo a náš nejlepší hráč na hřišti byl dnes mladíček Šimon Servít, který nevypustil za celý zápas jediný souboj. Dále dobře řídil obranu Tomáš Rehberger, v záložní řadě se dařilo Tomášovi Pěnkavovi a v útoku makali MIchal Krejčí a Jarda Blažíček, který toto utkání rozhodl. Jediným smutným okamžikem je zranění Matěje Hegy, který si při jednom souboji zlomil v nártu kůstku a hned po zápase odjel na vyšetření a dostal sádru. Přejeme Matějovi brzké uzdravení a aby se co nejdříve vrátil na fotbalový trávník.