1.kolo FK Znojmo dorost B - Hostěradice 8:1 ( 3:0 )

Góly : 5' , 14'p Škubal , 41' Blažíček , 52' Wrana , 64' Trochta , 66' , 87' Koňařík , 84' Kolařík

O přeborníka okresu v dorostu 1 . kolo

Fiala - Servít Š. - Servít E. - Novotný - Trochta - Ondra - Koňařík - Škubal - Kolařík - Železný M. - Wrana - Blažíček - Havliš - Čopf - Vystrčil .

Řekli po utkání trenéři : Ondra Daniel a Železný Milan .

V sobotu 28.4.2018 jsme odehráli 1.kolo o přeborníka okresu v dorostu ve kterém se postupně utkáme s mužstvem z Hostěradic ,Štítar a Přímětic a bude se hrát dvoukolově .

Do úvodního zápasu jsme nastupovali s odhodláním odehrát toto utkání co nejlépe a získat plný počet bodů. Nechtěli jsme ponechat nic náhodě a hned od první minuty jsme začali šlapat soupeřovi na paty a to se nám brzo vyplatilo . Už od (5' Škubal )jsme se ujali vedení a začali jsme soupeře jednoznačně přehrávat . Další branku jsme přidali po nařízeném pokutovém kopu ,který ve 14' bez zaváhání proměnil Ota Škubal. Do konce prvního poločasu jsme vstřelili soupeři ještě jednu branku( 41' Bláža ) a do kabin jsme odcházeli se slušným a zaslouženým náskokem.

Druhý poločas byl pod jasnou taktovkou našich hráčů ,kluci našemu soupeři nedovolovali téměř žádnou možnost na to,aby nějak závažně ohrozil naši bránu. Postupem času soupeři docházeli síly a téměř rezignoval.V určitých momentech hry se náš soupeř snažil pouze bránit ,toho se naši hráči snažili využít a naše skóre navýšit . To se jim podařilo v průběhu druhého poločasu pětkrát . Kluci si toto utkání vyloženě užívali a předváděli kombinační hru.

Dnešní zápas jsme opravdu odehráli na jedničku a kluci si toto vítězství jednoznačně zaslouží.

Děkujeme našim borcům a přejeme jim mnoho úspěchů do dalších zápasů .

Plán týdne : trénink - čtvrtek 3.5.2018 v 17:00 hod.

sobota 5.5.2018 - Štítary - FK Znojmo ,B, - začátek utkání v 16:30 hod.

neděle 6.5.2018 - SK Pozořice - FK Znojmo ,A, - začátek utkání v 16:30 hod.

Následující utkání FK Znojmo dorost B

neděle 13.5.2018 FK Znojmo B - Přímětice - začátek utkání ve 14:15 hod.

sobota 19.5.2018 Hostěradice - FK Znojmo B - začátek utkání v 16:30 hod.

sobota 26.5.2018 FK Znojmo B - Štítary - začátek utkání v 16:30 hod.

sobota 2.6.2018 Přímětice - FK Znojmo B - začátek utkání ve 13:30 hod.